اپلیکیشن هایی در مسیر ترک اعتیاد

برنامه های مربوط به اعتیاد ابزار هایی کم هزینه، راحت و خصوصی برای کمک به شما در روند بازیابی است. بسیاری از این برنامه ها با استفاده از مدل های تغییر رفتار بهداشتی و قدرت حمایت اجتماعی طراحی شده اند. به طور معمول، این برنامه ها شامل ویژگی هایی مانند ردیاب های محرمانه، اعلان های انگیزشی و دسترسی سریع به منابع آموزشی و جستجو جلسات می باشد. با جعبه ابزار ذهنی همراه باشید تا بهترین این اپلیکیشن ها را معرفی کنیم.


مقاله مرتبط: ارتباط با نوجوان مبتلا به اعتیاد


اپلیکیشن هایی در مسیر ترک اعتیاد

فقط مطمئن شوید که همه چیز را در چشم انداز نگه دارید. در حالی که برنامه ها می توانند در حین درمان بهبودی شما یک ابزار عالی باشند، مطمئنا نمی توانند جایگزین جلسات 12 گام یا مشاوره شوند. این مقاله 10 برنامه را معرفی می کند که برای مقرون به صرفه بودن، دسترسی و اصول مبتنی بر شواهد که می تواند درمان شما و سفر به بهبود را پیشرفت بخشد انتخاب شده اند.

Stop Drinking With Andrew Johnson

Stop Drinking With Andrew Johnson، ایجاد شده توسط مایکل اشنایدر، برنامه ای است كه به شنوندگان در استراحت و مقابله با گرایش های احساسی و جسمی الکل كمك می كند. این برنامه برای ایجاد انگیزه کاربران برای تغییر تفکر خود در مورد الکل با مشارکت یک مربی بهداشت مجازی به نام اندرو جانسون ساخته شده است. این برنامه از دستورالعمل های آرامش، هیپنوتراپی، پیشنهادات مثبت و تصویری هدایت شده برای کمک به کاربران برای از بین بردن عادت های ناخواسته استفاده می کند.

Twenty-Four Hours a Day

بر اساس بیست و چهار ساعت روز انتشارات هزلدن، این برنامه دارای بیش از 360 مدیتیشن روزانه برای افرادی است که در مسیر ترك اعتیاد هستند. این برنامه پیام های الهام بخش روزانه را جمع آوری می كند و به کاربران اجازه می دهد تا آنها را با دوستان به اشتراک بگذارد. کاربران فقط می توانند تلفن خود را تکان دهند و یک پیام انگیزشی بر روی صفحه نمایش ظاهر می شود. این برنامه همچنین با تقویم گوشی های هوشمند کاربران هماهنگ می شود تا پیام الهام بخش روزانه را فراهم کند.

12 Steps AA Companion

12 گام AA Companion برنامه رسمی برای Alcoholics Anonymous) AA) است. این برنامه شامل یک کپی دیجیتال از The Big Book است که در جلسات AA در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از پرفروش ترین كتاب های تاریخ است. دسترسی به The Big Book در برنامه به شما امکان می دهد تا متن را برجسته کنید، اندازه فونت را تنظیم کنید و به سرعت بر اساس موضوع جستجو کنید. آیکون این برنامه برای محافظت از ناشناس بودن کاربر طراحی شده و AA را ارجاع نمی دهد. این برنامه همچنین توانایی گرفتن و به اشتراک گذاشتن یادداشت ها در جلسات AA و دسترسی به اطلاعات تماس منابع محلی محلی و ملی بازیابی را دارا می باشد.

 

12 Steps AA Companion

I am Sober

این برنامه همراه با امتیاز بسیار بالا برای زندگی باصبر با هر دو رابط کاربری بصری و انواع ویژگی های مفید است. من Sober هستم به شما کمک می کند تا نقاط عطف صبوری خود را با استفاده از یک مدل تغییر رفتار كنترل كنید. این برنامه شامل اطلاعیه های روزانه برای تقویت سفر شفابخش است و کاربران می توانند دستاوردهایی کسب کنند تا به آنها کمک کند تا در مسیر بهبود خود در گوشی های موبایل متمرکز شوند.

Squirrel Recovery

. بازیابی سنجاب یک برنامه جدید طراحی شده توسط دانشمندان از طریق صندوق نوآوری دولت اوهایو است. این مخصوصا برای افرادی که از اعتیاد به هروئین تجاوز می کنند، ایجاد شده است. بازیابی سنجاب از تقویت مثبت و قدرت حمایت اجتماعی برای کمک به کاربران در سفر خود به بازیابی استفاده می کند. این برنامه پیام های متنی اتوماتیک را در طول روز به مخاطبین خاصی می رساند که می توانید به عنوان سیستم پشتیبانی خود تنظیم کنید. پیام هایی که به آنها یادآوری می کنند تا با شما در ارتباط باشند. این برنامه آندروید نیز شامل یک دکمه وحشت است که به مخاطبین شما اطلاع میدهد تا بلافاصله با شما تماس بگیرند، در صورتی که در معرض گرایش هستید. این برنامه به شما کمک می کند تا به عنوان نقطه عطفی دست پیدا کنید و نقل قول های انگیزشی را برای تشویق به شما ارسال کنید.

One Day at a Time

یک روز در یک زمان یک برنامه برای اعضای الکلی های ناشناس، مواد مخدری های ناشناس، کوکائینی های ناشناس، الآنون و کودکان و بزرگسال الکلی ناشناس است. همانند 12 گام AA Companion، این برنامه شامل یک کپی دیجیتالی تمام متن از کتاب بزرگ است و به کاربران اجازه می دهد تا هنگام خواندن آنها را برجسته کرده و یادداشت برداری کنند. همچنین شامل مراقبه های روزانه از منابع مختلف و سازمان دهنده تماس، که کاربران را قادر می سازد تا دوستان جدیدی را که در جلسات گروهی دیدار می کنند، ردیابی کنند.

AA Speakers

سخنرانان AA برنامه ای با رتبه بالا است که به شما امکان می دهد به سخنرانان بازیابی، کارگاه ها و کتاب های صوتی از جلسات قبلی AA گوش فرا دهید. این برنامه شامل بیش از 300 سخنران مختلف و شامل یک ضبط صوتی از کتاب بزرگ، 12 مرحله و 12 سنت از الکلی های ناشناس، و مطالعه کتاب جو و چارلی بزرگ است.

 

AA Speakers

My Sober Life

زندگی Sober من برای جوانان بین 12 تا 25 ساله در نظر گرفته شده است. با استفاده از اصول 12 گام بهبود و با همکاری با بزرگسالانی که موفق به بهبودی شده اند، ساخته شده است. این برنامه شامل یک ضد تردید، اعلان های انگیزشی روزانه، تنظیم هدف، یک ملاقات و پیدا کردن، و ابزار های آموزشی نوشته شده توسط کارشناسان است. این برنامه همچنین شامل یک “ردیاب روند” شخصی است که اجازه می دهد تا کاربران موانع شخصی خود را ردیابی كنند و هنگامی که آنها بر آنها غلبه کردند کسب امتیاز كنند.

Recovery Box

این برنامه شامل انواع ویژگی هایی است که سازندگان آن را به عنوان یک ابزار بهبود و پاسخگویی توصیف می کنند. این برنامه به کاربران کمک می کند تا عادت های خود را از طریق اجازه دادن به آنها برای پیگیری فعالیت های روزانه خود در تقویم با استفاده از کد رنگ قرمز، زرد و سبز کمک کنند. چراغ های سبز به فعالیت های مثبت اشاره دارد که باعث بهبودی می شوند، در حالی که چراغ های قرمز منعکس کننده رفتار منفی هستند و چراغ های زرد به عنوان هشدار استفاده می شود با رنگ بندی فعالیت های خود، کاربران می توانند یاد بگیرند که چگونه رفتار هویتی که مانع پیشرفت می شود. این برنامه به آنها اجازه می دهد اهداف مربوط به کسب تعداد مشخصی از چراغ های سبز را تعیین کنند و می توانند این موفقیت ها را با دوستان، اعضای خانواده و بیمه ها به اشتراک بگذارند.

Sober Grid

Sober Grid یک برنامه رسانه ای اجتماعی است که به شما امکان برقراری ارتباط با افراد دیگر را می دهد. شما می توانید پیام خصوصی ارسال كنید، عکس ها و فیلم بفرستید و منافع خود به اشتراک بگذارید. این برنامه همچنین شامل یک ماشین حساب محکم برای پیگیری تعداد روزهای دلنشین شما است. این می تواند به شما در پیدا کردن یک سفر ایمن به یک نشست محلی کمک کند و وقتی که به فردی نیاز دارید که سریع صحبت کنید به دیگران هشدار دهد. کاربران اگر بخواهند می توانند به طور کامل ناشناس باقی بمانند.

مقالات مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.