اخبار و جشنواره ها

چگونه به خانم ها اطمینان دهیم؟

اطمینان دادن چیزی است که شما می توانید با کمی تمرین آن را در خانم ها ایجاد کنید. احتمالا برای شما نیز پیش آمده که خودتان فرد قابل اعتمادی باشید اما در مواجهه با خانم ها این اطمینان را نتوانسته باشید انتقال دهید. خانم ها به کسانی متمایل می شوند که اعتماد آنها را جلب کند و قابل تکیه باشند. امروز در جعبه ابزار ذهنی روش هایی برای افزایش این مهارت و قابلیت به شما پیشنهاد می دهیم.

1- خوب لباس بپوشید و صورت آراسته ای داشته باشید

لباس های راحت و جذاب بپوشید. شخصیت شما در لباس شما نمایان است. همیشه سبک لباس پوشیدن واحدی را اتخاذ کنید. اگر همیشه تیپ اسپرت می زنید، این سبک را همیشه حفظ کنید. همیشه چزی جالب برای ارائه داشته باشید. این می تواند کراوات، کمربند یا یک ساعت برند باشد.

ریش، سبیل و اضافات چهره خود را اصلاح کنید. همیشه یک صورت آراسته قابل اطمینان تر از یک چهره ژولیده و نامنظم است. بهداشت را رعایت کنید. ناخن های خود را کوتاه نگهدارید، موهای زائد گوش و بینی را اصلاح کنید و موهایتان همیشه تمیز باشد.

2- آرام و شمرده صحبت کنید و از پراکنده گویی بپرهیزید

سعی کنید سرعت صحبت کردن خود را تا 50 درصد کاهش دهید. ممکن است هنگام عصبانیت سریع صحبت کنید، سعی کنیدبه صحبت کردن خود هنگام عصبانیت توجه کنید. آرام صحبت کردن به شما آرامش بیشتری می دهد. ناخودآگاه وقتی قبل از صحبت کردن فکر کنید، روند صحبت کردنتان آرام می شود.

همچنین سعی کنید در هر زمان تنها در رابطه با موضوع گفتگو بحث کنید و به پرسش و پاسخ بپردازید. پراکنده گویی می تواند اعتماد را از چهره شما بزداید.

3- اغلب لبخند بزنید

یک لبخند واقعی را همیشه جلو آیینه تمرین کنید. لبخند واقعی زیاد بزرگ و نمایشی نیست. همیشه لبخند باعث اعتماد به نفس بیشتر و انتقال دهنده حس اطمینان است. این حس زمانی که لبخند واقعی باشد به مراتب بیشتر است.

4- تماس چشمی منظم را تمرین کنید

زمانی که با هر خانمی صحبت می کنید به آنها نگاه کنید و گوش دهید. مردانی که اعتمادبنفس ندارند تمایل دارند چشم های خود را بدزدند و تندتند تغییر دهند. زمانی که یک خانم با اعتماد به نفس با یک مرد بدون اعتماد بنفس صحبت می کند، نتیجه این می شود که خانم به آقا نگاه می کند و آقا جایی دیگر را نگاه می کند؛ و این موضوع نگرانی مرد را فریاد می زند.

5- در رابطه با اعمال خود زیاد فکر نکنید

مثلا در رابطه با نحوه حرف زدنتان خوب است فکر کنید، اما نباید جملات خود را حفظ کنید. در رابطه با اعمال دیگر مثلا تعارف کردن، یا نحوه غذا خوردن نیازی نیست فکر کنید. این فکر کردن باعث می شود شما از بودن با یک خانم رها شوید و ذهنتان جایی دیگر باشد و این خود نیز القاء کننده حس عدم اطمینان است.

6- به یاد داشته باشید که نفس بکشید

با سرعت طبیعی صحبت کنید و نفس بکشید. وقتی افراد عثصبی هستند یا در وضعیت بدی قرار دارند، اغلب فراموش می کنند نفس بکشند. زمانی که نفس نمی کشید و تنفس به نهایت خود می رسد به یکباره انجام می شود و نحوه حرف زدن و ریتم صحبت کردن را خراب می کند.

7- وضعیت بدن خود را تماشا کنید

تا جایی که می توانید صاف باشید. اگر تنها یک چیز باشد که باید رعایت کنید و اطمینان طرف مقابل را بدست بیاورید آن صاف ایستادن است. افرادی که خمیده هستند، غضب آلود، ترسو و بدون اعتماد بنفس به نظر می رسند. اگر وضعیت بدنتان و شانه هایتان صاف باشد با اطمینان و اعتماد بنفس بالا به نظر می آیید و خود نیز این احساس را متوجه خواهید شد.

مقالات مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.