اخبار و جشنواره ها

تشخیص دوستان واقعی از ساختگی

تفاوت بین دوستان واقعی و ساختگی

حمایت

بهترین دوست واقعی شما را تشویق به انجام کارهای تان می کند. مثلا زمانی که می خواهید ادامه تحصیل دهید یا در تغییر مسیر شغلی، یک دوست واقعی در هر مرحله از راه وجود خواهد داشت.

برای هر چیزی شما را می بخشند

با دوستان غیر واقعی رابطه شما با کوچک ترین اشتباهی پایان می یابد. دوستان واقعی می دانند که گاهی اوقات شما ممکن است اشتباه کنید. آنها شما را می بخشند زیرا ارزش دوستی را می دانند.

همیشه پشت شما هستند

مهم نیست چه کسی در طرف دیگر قضیه باشد، چه اتفاقی افتاده و یا شما چه اشتباهی مرتکب شده اید، دوست واقعی شما بدون توجه به آنچه که اتفاق افتاده در کنار شما باقی می مانند.آنها همیشه در کنار شما هستند و از شما سوالی نخواهند پرسید. این یک دوست واقعی است!

اجازه می دهند علائق خود را کشف کنید

همانطور که بزرگ می شویم، علائق جدیدی را در خودمان کشف می کنیم و گاهی اوقات آنها خیلی متفاوت با خودمان هستند! دوستان جعلی شما را مسخره می کنند و به شما می گویند که به وضعیت موجود برسید. یک دوست واقعی به شما اجازه انجام آن کار را می دهد و شما را تشویق می کند تا این قسمت جدید خود را کشف کنید.

تمام خصوصیات شما را می دانند

ما همه چیزهایی راجع به خودمان داریم مثلا ما صبح ها بد اخلاق هستیم، شام زیاد می خوریم و غیره) که فقط دوستان واقعی ما در مورد آن اطلاع دارند. هیچ کس دیگری به اندازه دوستان واقعی شما را نمی شناسد.

آنها به طور مداوم در تماس هستند

دوستان جعلی فقط زمانی با شما تماس می گیرند که به چیزی نیاز داشته باشند. دوستان واقعی با شما در هر زمان و هر مکانی تماس می گیرند زیرا همیشه به آنچه که در زندگی شما می گذرد، علاقمند هستند. آنها مجبور نیستند آخرین شایعات راجع به رابطه شما را بدانند. آنها ممکن است فقط بخواهند بدانند که ناهار چه خورده اید.

محرم اسرار

اگر شما کسی را دارید که می توانید به او اعتماد کنید و حرفای خود را به او بگویید و بدانید رازهای تان بین دیگران پخش نمی شود، پس شما یک دوست واقعی دارید. یک دوست واقعی ارزش اعتماد شما را دارد و به کسی نمی گوید.

مجبور نیستید به خاطر او خوش لباس باشید

اگر شما باید لباس های واقعا زیبا را بپوشید، موهای خود را درست کنید و مطمئن شوید که بوی خوبی می دهید تا بتوانید با دوستان خود وقت بگذرانید، پس مطمئن باشید که دوستان جعلی دارید. یک دوست واقعی ظاهر شما برایش مهم نیست و بدترین آنها ممکن است شما را مسخره کند ولی واقعا اهمیتی نمی دهد. آنها فقط می خواهند با شما وقت بگذارند.

آنها برای شما وقت می گذارند

یک دوست واقعی در هر شرایطی برای شما وقت می گذارد، مهم نیست که چقدر سرش شلوغ باشد بالاخره زمانی را برای با شما بودن پیدا می کند.

همیشه شانه ای برای گریستن دارید

تفاوت بزرگ بین دوستان واقعی و جعلی این است چگونه آنها در فراز و نشیب های زندگی در کنارتان هستند. اگر احساس ناراحتی داشته باشید یک دوست جعلی شانه خالی می کند و سعی می کند صحبت را عوض کند. دوستان واقعی با آغوش باز پذیرای شما هستند و به صحبت های شما گوش می دهند. مهم نیست که شما خوشحال هستید یا ناراحت آنها دوستان واقعی شما هستند.

مقالات مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.