تست ترنس بودن مردان

تست آنلاین میزان ترنس بودن یا شدت ترنس سکشوال بودن مردان که توسط جعبه ابزار ذهنی گرد آوری شده است یکی از معتبرترین تست های ترنس در روانشناسی بوده اما به این معنی نیست که نتیجه ی این تست کاملا قابل اعتماد و اتکا می باشد. برای تشخیص ترنس بودن فرد باید به متخصص و مشاور مراجعه کرد و پس از بررسی های متخصص، از ترنس بودن یا نبودن خود اطلاع پیدا کنید.

تست ترنس بودن مردان
تست COGIATI مخفف کلمه Combined Gender Identity And Transsexuality Inventory یا همان “پرسشنامه ترکیبی هویت جنسیتی و تراجنسی” است. این پرسشنامه توسط جنیفر دایان ریتز در سال ۱۹۹۸ ساخته شده است و شامل پرسش هایی مبتی بر رفتار اجتماعی جنسی و تفاوت های آن است که در دسته های مختلف طبقه بندی می‌کند. خانم دایان ریتز در توصیف این پرسشنامه خودش می‌گوید: «COGIATI یک نمونه اولیه است و تنها برای تراجنسی های بالقوه مرد به زنی درست شده است که کنجکاو، نا مطمئن و عمل نکرده باشند. یعنی این پرسشنامه برای ترنس های زن به مرد، ترنس های عمل کرده و ترنس های مطمئن از خود نیست. از سوی دیگر این پرسشنامه تلنگری است به پزشکان و محققان تا یک جای خالی را در این زمینه پر کنند. هیچ آزمونی علمی و پزشکی برای این افراد وجود ندارد. در واقع پرسشنامه COGIATI یک چالش برای سازمان های پزشکی و علمی است که به خودشان بیایند و یک آزمون دقیق و جامع برای این افراد بسازند»
در توضیح این تست نوشته شده است: « این آزمون تراجنسی قرار نیست جایگزین خدمات مشاوره، ارزیابی روانی یا پزشکی و یا هر مرجع دیگر باشد. این ازمون تنها یک روشن سازی مختصر از وضعیت فرد است این ازمون توانایی تشخیص وضعیت افراد را ندارد و ممکن دارای اشکال و خطا نیز باشد»


11 نظرات
 1. شیرین می گوید

  من میخوام تست بدم برام باز نمیشه

  1. جعبه ابزار ذهنی می گوید

   سلام دوست عزیز، بررسی شد، تست کار می کنه

 2. مهدی می گوید

  منم میخام تست بدم

 3. .... می گوید

  امتیاز شما 186 از 325 است، (57.23%)
  این یعنی ترنس هستم؟؟

 4. خام حامد می گوید

  حس میکنم ترنسم

 5. خام حامد می گوید

  حس میکنم ترنسم می‌خوام درباره زندگی تصمیم بگیرم

 6. erfan می گوید

  275%

 7. tania می گوید

  خانما هم میتونن این تست رو بدن یا فقط مخصوص اقایون هست؟

 8. tania می گوید

  این تست رو خانوما نمیتونن بدن؟

 9. جعبه ابزار ذهنی می گوید

  سوالات تست و موقعیت های داخل سوال بیشتر مربوط به آقایان هست. و اگر خان ها بزنن شاید جنبه سرگرمی داشته باشه ولی قطعا نتایج تست برای خانم ها قابل استناد نیست.

 10. بهرام می گوید

  293

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.