تست افسردگی آنلاین

طبق تعریف سازمان بهداشت جهانی، سلامت روانی سطحی از بهزیستی است که افراد می ­توانند استعدادهایشان را محقق کنند، با استرس­ های زندگی مقابله کنند، به شکل موثری کار کنند و روابط معنی دار برقرار کنند.

بسیاری تصور می­ کنند صرفا نبود بیماری روانی به معنی سلامت روانی است اما متخصصان این امر معتقدند سلامت یا اختلال روانی یک طیف بی­ انتهاست که در یک سمت آن اختلالات روانی و در سمت دیگر آن سلامت روانی قرار گرفته ­است.

سلامت روان ابعاد روان­شناختی، فیزیکی و اجتماعی دارد و بر نحوه ­ای که استرس هایمان را کنترل می­ کنیم موثر است. هم­ چنین، در هر مرحله زندگی، از کودکی تا سالمندی، اهمیت دارد.

دستورالعمل تست افسردگی بک2

---------------------------------------------------
در هر مرحله، گزینه ای که بیشترین ارتباط با حالات روحی شما دارد را انتخاب کنید

درحال محاسبه نتيجه

لطفا منتظر بمانيد!!!!

دوباره

مشکلي به وجود آمده است

این مقیاس برای از بین آزمون ها، پرسشنامه ها و تست های رایج جهت بررسی تأییدی و شدت اختلال افسردگی، پرسشنامه افسردگی بک 2 (Beck Depression Inventory-II) یکی از معتبرترین و دقیقترین پرسشنامه ها است. پرسشنامه افسردگی بک 21 سوالی (BDI-II) فرم تجدید نظر شده پرسشنامه افسردگی بک اولیه (BDI) می باشد. پرسشنامه افسردگی بک اولیه (BDI) برای اولین بار در سال ۱۹۶۱ توسط بک و همکارانش (Beck et al, 1961) ساخته شد. پرسشنامه افسردگی بک 21 سوالی (فرم بلند تجدید نظر شده) دارای 21 ماده است و هدف کلی آن، سنجش شدت افسردگی (از عدم افسردگی تا شدید) در مراجع و جامعه آماری پژوهش می باشد.
پایایی این مقیااز هنگام تدوین BDIتاکنون، ارزیابی های بسیاری توسط محققان و پژوهشگران در مورد آن صورت گرفته است.
گلدمن و متکاف در سال 1965 به منظور دست یابی به میزان افتراقی افسردگی در میان دو گروه افسرده و سالم به این نتیجه دست یافتند که عدد 17، عدد مناسب افتراق در بین این گروه است.
همچنین متکاف برای میزان همبستگی پرسش های بالینی روان پزشکی و پرسش نامه بک به یک نتیجه همبستگی در سطح بالا رسید.
می و همکاران 1969 تأکید کردند که این آزمون از نظر تشخیص دارای روایی بوده و قادر به پیش بینی است.
بک، استیر و گاربین( 1988 )، در یک تحلیل سطح بالا از کوشش های مختلف برای تعیین همسانی درونی، ضرایب 73/0 تا 92/0 با میانگین 86/0 را به دست آوردند.
ارزشیابی روایی محتوایی، سازه و افتراقی و نیز تحلیل عاملی عموماً نتایج مطلوبی داشته اند. محتوای ماده های BDI با هم فکری و هم رأی متخصصان بالینی در مورد نشانه های مرضی بیماران افسرده تدوین شده و شش مورد از نه مقوله DSM III برای تشخیص افسردگی نیز در آن گنجانیده شده است(بک و همکاران، 1961).
روایی همزمان با درجه بندیهای بالینی برای بیماران روان پزشکی نشانگر ضرایب همبستگی از متوسط تا بالا و r = 72 Mdn 0/55 – 0/96 است(بک و همکاران، 1988).
همبستگی این آزمون با مقیاس درجه بندی همیلتون برای افسردگی (73/0)، مقیاس خودسنجی افسردگی زونگ(76/0)، و مقیاس افسردگی MMPI (76/0) به دست آمده است(بک و همکاران، 1988).
استیر، بک، براون و برچیک(1987) گزارش کردند که افراد مبتلا به افسردگی عمده در مقایسه با افراد مبتلا به افسرده خویی نمره های نسبتاً بالایی در این آزمون می گیرند. در حالی که دیلی، پیکات، لمپریر، و میروز(1963) نتوانستند تفاوتی بین افسردگی درون زاد، افسردگی رجعتی و افسردگی روان زاد پیدا کنند.
از این آزمون حتی برای افراد تنها( گلد، 1982)، تحت فشار روانی(هامن و میول، 1982) و کسانی که درباره اضطراب خود گزارش داده اند(بیکر و جساب، 1980) استفاده شده است.
به طور کلی پژوهش های تحلیل عاملی نشانگر آن است که BDI یک عامل کلی افسردگی و نیز نگرش منفی نسبت به خود، اختلال عملکرد و اختلال بدنی را اندازه گیری می کند(تاناکا و هوبا، 1984).
واهب زلده (1352) به منظور بررسی چگونگی ارزش تشخیصی این آزمون در موردد بیماران افسرده و افراد سالم در ایران، ارزش تشخیصی آن را مورد تأیی قرار داد.
همچنین پرتو (1353) در یک تجقیق تجربی در مورد پراکندگی افسسردگی در میان دانشجویان دانشکده های مختلف دانشگاه تهران، نشان داد که این آزمون از اعتبار (روایی) و ثبات (اعتبار) کافی برخوردار است. وی این آزمون را در سال 1370 بر روی جمعیت ایران میزان کرد.
پودات (1357) ضریب همبستگی مثبتی در سطح 56/0 رابا پرسش نامه کنترل درونی و بیرونی راتر روی گروهی از دانشجویان مرد دانشگاه تهران به دست آورد. چگینی (1361) همبستگی 54/0 را با مقیاس افسردگی MMPIبه دست آورد.
سوالات و نحوه تفسیر تست در هر بند تعدادی جمله ارائه شده است . همه جملات هر بند را به دقت بخوانید و جمله ای را که احساس فعلی شما را بهتر منعکس می کند ، با علامت زدن مشخص کنید .

مشخصات تست

تعداد سوال

زمان

تفسیر تخصصی

قیمت

این تست رو به دوستات هم معرفی کن!
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
نمونه تفسیر
قیمت
191 نظرات
 1. دیبا می گوید

  سلام
  من خواستم این تست رو بدم و واقعا دیدم به هیچکدوم از این سوالا حسی ندارم و برام مهمی نیستن و هییییچ جوابی براشون نداشتم که نتیجه ای بگیرم 🙂
  نمیدونم واقعا

  1. مهندس حسینی می گوید

   تست چرتیه

 2. سیّدمحمّدزعفرانچی می گوید

  ?

  1. SEYYED MOHAMMAD ZAFFARANCHI می گوید

   ?

  2. Seyyedmohammad می گوید

   👒

 3. می گوید

  ?خدم میدونم افسردم
  دیگ باید یه فکری کنم واقعن??
  با خودکشی کوچیک شروع میکنم اصن

 4. رضا می گوید

  امتیازم هفتاد شد واقعا خیلی بده؟

  1. نازی می گوید

   داداش امتیاز کلا 63عهه

 5. تیارا می گوید

  ۸۰ از ۸۴
  چه خوشحالم من 🙂

 6. او می گوید

  سلام.صحبت با دوستان و خانواده گزینه ی خوبی ست.
  نمیدونم نوشتن احساسات هم واقعا اثر داره؟ ؟

 7. شایان می گوید

  از نظر من بسیار خوب بود

 8. مهتاب می گوید

  از من ۳۹ بود. تازه همشم ۱۴ سالمه! افسردگی خفیف! واقعا امیدوارم بهتر بشم

 9. رضا می گوید

  امروز روز تولدمه
  امتیازم شد ۶۱ و فقط ۱۳ سالمه

 10. هی می گوید

  تولدم مبارک اینم تنها هدیه من امتیاز ۷۰

 11. کیان می گوید

  70 ، خودمم میدونستم که افسردگی شدید دارم چون انگار وزنه های چندتنی به پام بسته شده ، قدرت هیچ کاری رو ندارم و مدام غرق در گذشته و شکست هام هستم ، کل زندگیمو باختم چطور میتونم به گذشته ای فکر نکنم که حال و آینده امو نابود کرده،اگه خودمو نمیکشم بخاطر اعتقادم به خدا و دنیای دیگه است ،همه اش منتظرم یه اتفاقی برام بیفته و جونمو بگیره تا خودم این کارو نکنم،انگیزه ای برای درمانش هم ندارم،چون چیزی نمیتونه گذشته امو تغییر بده،عاقبت یه آدم کمال گرا

  1. هدفمند می گوید

   گذشته رو نمیشه تغییر داد
   پس تمرکز کردن روش بی فایده س
   آینده هم معلوم نیست باشه یا نباشه
   تنها موجودی ما همین الان و همین لحظه س
   الانتونو بسازین و این شدنیه اگر همت کنید و یه بسم الله بگید و با انرژی و هدفمندی شروع کنید

  2. مبهوت می گوید

   هنوزم اینایی که نوشتی رو حس میکنی؟!
   اگه نه، خوشحالم برات
   اگه آره، میتونیم حرف بزنیم باهم.

 12. Sara می گوید

  مگه چه اتفاقی تو گذشتتون افتاده؟

 13. مرتضی می گوید

  سلام من یه پسر 15 ساله ام امتیاز شده 65
  خدا بخیرکنه😔😔

 14. فاطی می گوید

  ۸۴….ی دختر بیست ساله:)🌿

 15. آیدا می گوید

  منم ۸۰ یه دختر ۲۰ ساله….💔

 16. ستایش می گوید

  ۵۰ از ۸۴ منم ۱۵ سالمه و دخترم ولی یه سوال دارم دقیقا با کی حرف بزنم خانوادم اونقدر درگیر کار هاشون هستن که …. و من دوستی ندارم یعنی دارم ولی … اونا همش بهم میگین افسرده و من براشون یه دوست ۲ روزم ….. یه بار خاستم خودمو بکشم نشد .. من افسردگی سایسوتیک دارم شبا همیشه درحال گریه کردنم ….،:) چرا من ؟؟؟

 17. اميرعلي می گوید

  68،احساس گناه شديدي ميگنم و سنم هم 12 سال هست. از همه سركوفت ميخورم و واقعا ديگه خستم…

 18. :/ می گوید

  برای من شد ۷۱
  من فقط ۱۳ سالمه

 19. :/ می گوید

  سلام من باخانوادمم صحبت کردم و بعد از اون روز خانوادم هی مسخرم می کنن و از اون روز به بعد حالم حیلی بد تر هست باید جی کار کنم

 20. کیانا می گوید

  خب خب من اصلن افسردگي ندارررم شماها هم کسایي که میگید خودکشي و فلان چیزا فک کردین بمیرین همه چي گلستون میشه؟؟ نخیر اصلن نیستین که بفهمین چي میشه قبول دارم خیلي از چیزاي زندگي خسته کننده اس و آدم از زندگیش میبره ولي این تهش نیس شماهایي که نوجونین و سیزده چهارده سالتونه شما تازه دارید وارد جامعه میشید اتفاقاي خیلي خوبي در راهه و بقیه هم همینطور همیشه چیزاي خوب تو زندگي هست و بنظرم به همه چي از یه زاویه جدید نگاه کنین 🙂
  از زندگیتونم لذت کاملو ببرین هیچ کسي به اندازه شماها ارزش نداره و مخصوصن ارزش خودکشي به حرف هیچ کسي دقت نکنید

 21. فاطمه می گوید

  سلام من دختره۱۷ ساله هستم و اصصصصلااا حالته روحیه مناسبی ندارم همش به فکره خودکشی و مرگ هستم واقعا حالم خوب نیست همه باهام بدن احساسه پوچی دارم دوست دارم اینده ای هوب داشته باشم اما امیدمو از دست دادم واقعا حالم خوب نیست پدرمو از دست دادم خیلی احساسه بدی دارم چند باری هم قرص خوردم اما نشد رگمو زدم اما نمردم واقعا دیگه خستم یکی باید کمکم کنه اخه من میخوام اینده روشنی داشته باشم😔😔😔

 22. فاطمه می گوید

  اینم بگم که ماله من ۸۴ شده

 23. Sara می گوید

  امتیاز من شد ۸۹/۲۹ و فقط ۱۸ سالمه هیچ دلخوشی و حسی ب زندگی ندارم

 24. Sana می گوید

  دخترم ۱۲ سالمه امتیازم شد ۶۲ تا ۸۴😐من اصلا حرف زدن با خانواده رو دوست ندارم چون هر چی میگی بهت گیر میدن ……از ورزش هم خوشم نمیاد=/فیلم خنده داری پیدا نکردم که باهاش بخندم😐چند بار خواستم خودکشی کنم نشد……🙂😐🥴

 25. F.t.h می گوید

  أصلا نميارع😂😂

 26. F.T.H می گوید

  ياااا ٧٢٪‏
  حجّي من فق١٥سالمه
  دلخوشي ندارن ولي ي دليل برا زندگي دارم ك برم واقعا مرك مياد سراغم 😂😂هميشه خنده هام همراه و هيچكي نسميهما اين سكوتهم و گابن لبخندم برأي چي و فك ميكنين هيچ غني نداوم مسخرس

 27. ریحون می گوید

  48 😬🤣🤣🤣🤣

 28. Bts army می گوید

  من یه دختر ۱۳سالم:)
  و ۶۳شدم..
  خب سن من از همتون کمتره و افسردگی دارم🤣خودم میدونم افسردگی شدید دارممممم🤣🤣🤣

 29. محمدجواد می گوید

  19 سالمه و امتیازم 26 شد . بعضیا درونگرا هستن و این باعث میشه فکر کنن افسرده هستن . درحالی که کاملا متفاوت هستن از هم

 30. ریحانه می گوید

  ۸۴…..یه دختر ۱۹ ساله🍂

 31. suzuya_otaku می گوید

  82 از 84 -_- ماشالا سنیم ندارم اخه-_- 13 سالمه بعد افسردگی شدید…
  یبارم پیش روانشناس رفته بودم ._.

 32. من می گوید

  من 13 سالمه نمیتونم با پدر ومادرم حرف بزنم خوشم نمیاد امتیازم شدم 68 مبارک باشه من چه جوری بهشون بگم اگه هم بگم میگن بهم عقده ای و بدبخت هر چی شما بگید من یه بار قرص خوردم اما هیچیم نشد من 10 تا قص خوردم ولی اگه بشه و بهم ق رص بدن میرم ومیخورم واینکه اون تو خارج بچه ها براشون مهم باشه اما من بهم میگیرن عقده ای همچین رفتاریتو خود باشم رو به هر حال امیدوارم افسردگیم هاد بشه و
  تشنج کنم واونقت همه با هم بهم بگن همه کاره و عقده ای

 33. مانا می گوید

  منم 13 سالمه و از همه بیزارم و68 شدم

 34. ستایش می گوید

  چقدر بده که آدم افسرده باشه و تو سری بخوره احساس پوچی بکنه و بیخیال زندگی بشه ای کاش خودمون رو دوست داشته باشیم تا این چیزا برامون مثل یه جوک باشه ولی ….هه

 35. نگار می گوید

  غم دارم
  میدونم افسردم ولی صرفا مامانم بهم میگه بهوونه گیر وعصبانیه که ناراحتم

 36. فاطی می گوید

  چرا نمیتونم تستو بدم؟

 37. daya می گوید

  چرا وقتی فقط ۱۵ سالمه باید ۸۳ بشم؟
  البته قبول دارم که رفتارام اصلا پایدار نیست

 38. Nilaaaa می گوید

  باو بیخیال دنیا چقد سخ میگیرین من اصلنننننن افسرده نیستم خیلیم از زندگیم راضیم با اینکه اصلن شرایط زندگیم عالی و بی دردسر نیس با این حال عاشق زندگیمم هدفای خیلی بزرگی هم برای خودم دارم و توصیه میکنم دوتا حرف که خیلی وختا ب خدم میگم (به درک خودم مهمترم) (مال خودمه) دومی باعث میشه هرچی بخوام هرجور شده بدست بیارم و تا حالا چیزی نبوده که بخام و نشه. حالا نگم به خودکشی فکر نکردم چرا کردم بعد شیطونی هام دو سه باری فک کردم ولی باو مگ من چقد زندم ک حلا بخام نصفه نیمه ولش کنم؟ گور بابای همه… زندگی هم نامرده اوک من مرد میشم تا ازم یاد بگیرع. خو اصن چرا گفدم اینارو بهتون؟! آها میخاستم بگم برین بشینین یه دو سه ساعتی آرزو کنید هرچی میخاین از این دنیا ک بشه هدفتون بار کنین میشه. من یه دختر سمپادی ام با اینکه اصلنننننن برا امتحانم هیچی نخونده بودم ولی چون هدف داشتم ک قبول میشم و صد البته هدف اصلیم شاخ شدن بود هرکاری انجام دادم 🙂 حالا هم برین خوشی کنین و هرچی از این زندگی میخاین بگیرین. گفدم زندگی هاااا نگفدم خدا چون مطمئنم 80 درصدتون از خدا مرگ میخاین… حالا میگین منی ک اینهمه حالم خوبه چرا اومدم تست بدم… اونم بخاطر مشاور مدرسم بود مدرک میخاس بفرسیم ک افسرده ایم یا نح :/ خو فلن^~^

 39. نرگس می گوید

  آخی
  چه قدر قشنگه من 14 سالمه و امتیازم 70 شده:)
  چرا واقعا این اتفاق باید بیوفته؟
  نمیدونم شما ها چی فکر میکنین ولی تا حالا شده ندونین چرا اینجوری میشین فقط به خاطر حرف زدن با چندین نفر آدم کل زندگیتون تغییر کنه؟کلا ی آدم دیگه بشین….

 40. Fatemeh می گوید

  ۷۷درصد(:یه دختر۱۶ساله(:حرف زدن باخانواده ودوست”؟!🙂😂خنده داربود باخانواده حرف بزنی که کوچکترین حرکتی کنی حرفهاتوبهت یاداوری کنن یابه دوستات بگی که تایه حرفی‌بینتون‌شد کل دنیا ازش باخبر شن”!😂💔خنده دار بود ……

 41. Hooo می گوید

  صحبت با دوستان و اعضای خانواده هیچ فایده ای نداره و درست نیست. حتی یه سری از روانشناسا هم مفت خدا نمی ارزن

 42. nia می گوید

  امتیازم ۷۱…من هنوز۱۳ سالم نشده…
  انتظار همچین چیزی رو نداشتم
  چقدر بده تو ۱۲ سالگی افسرده بشی…

 43. یلدا می گوید

  ۸۴ یه دختر ۱۸ساله
  با درد نبود پدر و شکست عشقی و دوری از مامانم و تنهایی و غربت با ترک تحصیل تو سن ۱۴سالگی و ازدواج تو همون سن و بچه دار نشدن و شوهره عقیم با زخم زبون اطرافیان و تنهایی و تنهایی و تنهایی….🙂💔

 44. nazi می گوید

  46یه دختر ۱۵ ساله:) افسردگی شدید و تنهادلیلشم فشار روانی زیاد اطرافمه

 45. ناشناس می گوید

  😐 این تست چرا سوال نداره پیگیری کنید لدفا

  1. جعبه ابزار ذهنی می گوید

   این تست سوال نداره
   باید از بین چهار گزینه اون گزینه ای که نزدیک تر به شماست رو انتخاب کنید

 46. مینوعم(: می گوید

  هممون سنامون کمه
  سنی نداریم برا این همه غم
  امتیازای 70 60 فقد با هیجده هیفده سال سن((((((:🍭
  دوست ندارم چص ناله کنم
  ولی واقعا برای تحمل این همه غم سنی نداریم

 47. بدبخت می گوید

  من هم دچار افسردگی خفیف شدم
  و 14سالم هس

 48. غزل می گوید

  با 12 سال سن شدم 74 درصد 😔😓

 49. m می گوید

  وای خداااااا!من فقط 11 یال و 6 ماهمه چطوری شدم 40 خدایا عاقبت مارا بخیر کن

 50. is crying... می گوید

  نفرین محسوب میشه اگه به شماهایی ک حتی بیماری روانی لمس نکردید و میزنید تو سر ما بگم الهی سرتون بیاد؟
  ب جهنم…

 51. سانا می گوید

  😐😐😐دارم فک مکنم شما همتون عادی هستین آنرمالتون منم ک با این وضع روحی شدم۲۶✋✋✋لا ال…

 52. :/// می گوید

  ۱۳ سال ۸۴ :/

 53. Mohadese می گوید

  آزمونتون استاندارد نیست برای مثال برای اشتها یا میزان خواب برای برخی از افراد افسرده میزان بالا میره و برای برخی دیگه از افراد این میزان کم میشه

 54. یه دختر:) می گوید

  من همش 13 سالمه نتیجه تستم 84 از 84 🙂

 55. یه دختر:) می گوید

  دقیقا مث من:)

 56. Misspinky می گوید

  ۴۶شدم و فقط ۱۷ سالمه 😂😂

 57. لیدا می گوید

  برا من ۸۳
  من واقعا فقط ۱۷سالمه
  خیلی بده اینقدر افسردگی دارم

 58. ** می گوید

  خب افسردگی خفیف تو سن 14 سالگی چیز زیادی نیست:) ولی قبلا افسردگیم شدید تر بود ولی الان بدون صحبت با خانواده و دکتر و از این چرت و پرتا حالم بهتره:) خوبه بازم)

 59. Ftme می گوید

  واقعا جایه تاسفه که هممون تو رنج سنی ۱۲ تا ۱۸ هستیم و افسردگی داریم و همش هم برمیگرده ب خانواده و افراد نزدیکمون

 60. * می گوید

  خب افسردگی خفیف بازم خوبه 🙂 ولی چقدر قشنگه که با این سن ها افسردگی داریم : ) 13 سالمه : )

 61. Niayesh_A می گوید

  هعی
  من دخترم 12 سالمه واسم نوشته 84 از 84 ( %100 )
  اخه چه وضعیه
  مگه ماها چند سالمونه که این همه درد و غم رو تحمل کنیم
  اما خیلی قشنگ و غم انگیزه که الان تو این سن آنرمال باشیم و خانوادهامون هم که هیچی به هیچی
  رفیقام هم که مثل خودمن و دیگه هیچی از ما نمونده

  آزمون خوبی بود

 62. Nari می گوید

  به نام خدا
  یک عدد شاد هستم
  فک میکنم بعضیا توی برهه نوجوانی این احساسو تجربه میکنن
  توصیه میکنم به پشمتونم نگیرین و جو گیر نشین!
  اهنگای شاد دانلود کنید و اهنگ های غمگین و همه چیزایی که ناراحتتون میکنه رو دور بندازین😊 از فاز غم و اینام بیاید بیرون
  با ارزوی سلامتی روانی برا همه

 63. ابوالفضل می گوید

  خود کشی علاوه بر این دنیا؛ آخرت انسان را هم از بین خواهد برد
  به خدا توکل کنید و از پیامبران و امامان بخواهید برایتان دعا کنند حتما نتیجه بخش خواهد بود بدون ذره ای تردید

 64. یاس می گوید

  من ۹۵ شدم😐
  دکترم رفتم گفت افسردگی داری😐😐ولی واقا هیچیم نیست
  ودف اخه

 65. افسرده می گوید

  من 14 سالمه دخترم امتیازم شد 54
  ولی احساس میکنم خیلی بیشتره
  نسبت با احساساتم نمیتونم با کسی صحبت کنم
  خیلی بیشتر از سنم میفهمم و درک میکنم که باعث میشه خودم بیشتر آسیب ببینم
  5 تا دوست دارم که راجب افسردگیم میخوام باهاشون صحبت کنم فک میکنن برای جلب توجه دارم میگم پس در نتیجه زیاد عکس العملی نشون نمیدن و سعی میکنن از سرشون باز کنن
  یدونه دوس صمیمی دارم
  تازگیا متوجه گراشم شدم
  عاشق دوس صمیمیم شدم
  فکرایی راجب آیندم داره مخمو سوراخ میکنه

 66. kia می گوید

  اون بچه هایی که سنشون از 14 15 کمتره و افسردگی ندارن فقط جو گیرن

 67. افسرده می گوید

  من ۱۵سالمه . پسرم
  چرا واقعا 😫پدرم داره در میاد همش تحقیر همش توهین دستم به هیچ کاری نمیره یک بار چند ساله پیش از خونه زدم بیرون . دو سری خودکشی خواستم بکنم نتونستم .
  دیگه واقعا دارم روانی میشم. شما فرض کنید این گوشی که دستمه ماله خودم نیست یعنی در این حد در مکافات.
  توی خونه جلو فامیل و دوستا جوری وانکود میکنم که خیلی خوشحالم. خیلی از زندگی راضیم ً
  ولی از درونم کسی خبر نداره.
  خانوادمم به فکرم نیستن که من افسردم یا نه.
  اگرم بهشون بگم بهم میخندن و مسخرم میکنن تازه کلی تحقیر میشم سر این حرف. برای همین به کسی نگفتم . حتی یدونه دوسته صمیمی هم ندارم.
  یه دوست داشتم که اونم بلاکم کرد و بیخیال شد.
  الان تنهای تنهام😭😭😭😭😭.
  صحبت با کدوم خانواده؟؟.
  اگر خانواده. خانواده بودن که خودشون میومدن با هات حرف میزدن. بعدشم دو کلمه حرف میزنه جز این که مسخرت کنن هیچ عایدت نمیشه.
  اصلا حوصله ورزش ندارم . ولی ورزش دوست دارم .
  رژیم غذایی از کجا بیارم اخه. آخه نه اینکه خیلی چاقم رژیم غذایی غذایی هم بگیرم .😒
  آره باید انقدر الکل بخورم تا بترکم 😜🤣.
  فیلم خنده دار هم میبینم میان گیر میدن فقط سرت تو اینه
  از این فیلم برای تو چی در میاد و کلی حرف حرف حرف.
  کدوم تعطیلات اخه.
  آره تو دفترچه هم بنویسم و اعضای خانواده فضول دفتر چرو پیدا کنن بدبخت بشم.
  من میخوام مشکلاتمو حل کنم ولی نمیشه😤

 68. مهرداد می گوید

  اوووووف پدرمونو در اورد 28 سالمه 60 شد عجب گیری کردیم تو این زمونه

 69. shaghayegh می گوید

  ۶۸ اونم فقط ۱۵ سالمه🖤🙃
  هعی
  فک کنم بزرگتر شم بزنه مثبت ۱۰۰😝🤣💔

 70. امیر می گوید

  سلام.
  دوستان.
  حتما به خدا روی بیارید .
  اگر تماز نمیخونید بخونید.
  به خونوادتون و دوستاتون کمک کنید.
  سعی کنید برای خوشحال کردن دور بریاتون کار کنید.
  منتظر نتیجش نباشید .
  آخر روز بگید من انقدر کار خوب کردم و انقدر کار بد. و سعی در پیشرفت و اصلاح داشته باشید.
  قرآن بخونید و به احادیث و زندگی ائمه رجوع کنید.
  هر وقت هم خراب کردید باز به خدا روی بیارید و عذرخواهی کنید.
  همین که الان این پیام رو میخونید یعنی خدا فرصت بهتر شدن بهتون داده و وقت هست.
  کارهای خوبتون شما رو رها نمیکنن.
  یاعلی.

 71. امیر می گوید

  خدا همدم تنهایی تنهاترین هاست.
  خدا رو در زندگی فراوان یاد کنید.

 72. امیر می گوید

  سر نماز همه درد دلاتون رو بگید و اشک بریزید.
  خیلی حرفا رو فقط به خدا میشه گفت.
  و بعد که آروم شدید با قرآن و احادیث و تفکر و از همه مهم تر توکل به خودش برای حل مشکلات اقدام کنید.
  ورزش و تغذیه درست رو هم یادتون نره.
  کارتونم راه افتاد خدا رو یادتون نره.
  همیشه به یاد او باشید و برای او.

 73. Ila 2019BTS می گوید

  کی می خاست خودکشی کنه نکنیااااا می گذره عزیزم

 74. Ila 2019BTS می گوید

  من 77 شدم چهارده سالمه 🙂 کی خاستم خودکشی کنم ولی نمیشد چون فک کردم شاید نمی دونم موقعیتش یا.. هرچیزی نمی دونم ولی مهم نیس امیدوارم ب قول یکی ک گف انق افسردگیم زیاد شه ک تشنج کنم بمیرم

 75. درسا می گوید

  من ۱۲ سالمه امتیازم شد ۵۰
  چند روزه احساس میکنم کلا هیچ هدفی ندارم برا آیندم
  سعی میکنم بهتر بشم چون وضعیتم خیلی افتضاح شده:/

 76. Roz می گوید

  59از84

  افسردگی شدید
  نمیدونم چیکار کنم
  دوست ندارم با خانواده درباره این موضوع حرف بزنم
  چون میدونم به حرفم گوش نمیدن
  در حال حاضر فشار زیادی رومه

  من فقط ۱۴سالمه و این ناامید کننده واقعا🙁😖😖😖😖

 77. fatemeh noteli می گوید

  سلام من 1۳ سالمع فشار زیادی تو زندگی رومع امتیازم شد 77 واقعا دارم میمیرم نمیخوام در مورد این موضوع با خانوادم حرف بزنم من درسم عالی بود تا کلاس پنجم همیشع شاگرد اول مدرسع بودم ولی الان ک کلاس شیشمم و درسامون مجازی شدع کلن خراب کردم ولی تو تابستون خیلی احساس بدی داشتم همش احساس میکردم جزو آدماییم ک همیشع باید یادآوری کنم منم انسانم من ی پسر 15سالرو خیلی دوست دارم و دیوونه وار عاشقشم ولی اون حتا منو نمیشناسع و منو تاحالا تو عمرش ندیدع💔بابام از من متنفرع ب خاطر اینکع درسم خوب نیست بهم گفت کاری میکنم ک از زندع بودنت پشیمون شی گفت ایشالاه خبر مرگتو بیارن راحت شیم بعد این حرفش امشب میخوام خودکشی کنم من ی بار خودکشی کردم با 7 تا قرص دکترمم نرفتم ولی هیچیم نشد همیشع چون ب خوانندگی علاقع داشتم مورد تحقیر و مسخرع شدن قرار گرفتم امشب میخوام ب زندگیم با 16 تا قرص برای همیشع خاتمه بدم ولی قبلش ی یادداشت میزارم واسع بابامو بهش میگم ط ک میخواستی منو از زندع بودنم پشیمون کنی حالا از اینکع بهم محبت نکردی و باعث شدی من خودکشی کنم پشیمون شو رفیقم میگع من بهت نیاز دارم نباید خودکشی کنی اگع ط این کارو کنی ب جون مامانم خودمو میکشم اون عشق دارم من نمیخوام عشقش از دستش بدع من خیلی ب ایدم امیدوارم با اینکع افسردگی شدید دارم ولی میدونم اتفاقای خوبی قرارع برام بیوفتع ولی باز نمیتونم زندگیمو تحمل کنم من مسیحیم ولی خانوادم نمیدونن حالا ک دیگع قرارع بمیرم امیدوارم بابای عوضیمم خوشحال شع

 78. الناز می گوید

  یک دختر 14ساله امتیازم شد54😏بعضیا میگن شما هنوز نوجونید و تازه میخوایید وارد جامعه شید…وقتی علاقه به زندگی نباشه، هر روز دعوا با خوانواده باشع، از تنهاییت لذت ببری، با تیغ خودتو اروم کنی شبا اشک بریزی وهیجانات گذشته رو نداشته باشی وچطور میخوای سرزنده باشی و زندگی کنی و وارد جامعه شی

 79. محمد می گوید

  ۱۵ سالمه ۵۳ گرفتم

 80. گندم می گوید

  14 سالمه 79 شدم😊چه شادم من چه زندگی شادی دارم

 81. ننه می گوید

  سلام
  میخواستم فقط بگم خلقیات دوران نوجوانی رو افسردگی تلقی نکنید الکی رو خودتون برچسب افسرده نزنید شما تو سنی هستید که از کودکی به بزرگسالی تغییر میکنید هورموناتون عوض میشه خلقیاتتون عوض میشه همه نوجوانها تو سن 10تا20زندگی عصبی پرخاشگر و غمگینن یعنی همشون افسرده ان؟نه باور نکنید هرچیزی رو ،این دورانم میگذره و به ثبات میرسید،یه سری میگفتن نمیدونم چی بزنم عزیزم چون هنوز خودتو نشناختی ولی به زودی درست میشه

 82. مهراد می گوید

  من حدود ۵۶ بودم. میخوام بدونم چطوره که والدین به فرزند خودشون اهمیت نمیدن و خود فرزند باید بفهمه افسرده اس ؟؟

 83. آتو می گوید

  وقتی کسی به حرفات اهمیت نمیده
  به کی چی می خوای بگی
  وقتی حتی خانوادتم ازت متنفرن
  و همشون ادا در میارن

 84. آتو می گوید

  نزدیک تولدم عه
  و من افسرده تر از همیشم
  همیشه شوق دارم ولی امسال اصلا برام مهم نی

 85. آتو می گوید

  خدا حتی من رو فراموش کرده
  خدایی که آرومم نمیکنه و من براش مهم نیستم
  من فقط یه موجودم که آفریدم
  اصن هم به زندگیم اهمیت نداده
  کلی استعداد تو وجودم گذاشته ولی ب چه دردم میخوره وقتی روح و روانم خرابه
  ب چ دردم میخوره

 86. راوی می گوید

  هه 🙂
  یه دانشجوی پزشکی تهران که افسردس
  جایی هست که خیلی آرزوشونه
  ولی دیگ خسته شده :))

 87. nGin می گوید

  :))

 88. نیکی می گوید

  من یه دختر 15 ساله هستم و امتیازم شد 81 ( 97% ) .

  واقعا چرا باید اینجوری بشه؟؟؟؟

  کل کل کل کل زندگیم رو فقط تو یک کلمه خلاصه میکنم : خستم……..

 89. 🙂 می گوید

  ۱۳سالمه ۴۴
  نسبت به همسنام خوبم اما نمیدونم حس میکنم داره میترکه سرم🤕🤧

 90. dep می گوید

  همیشه فکر‌میکردم نهایت دپ بودن گریه کردن زیاد باشه اما حالا میفهمم آخر دپرس شدن ، پوکر فیس بودنت در عین نهایت
  خستگی …

 91. فضولی مگه دلبندم؟:) می گوید

  خب خداروشکر که بنده افسردگی نداروم!😐😂
  ینی میگه شاد و شنگولی دیگه چته خانوووم؟
  ببین عزیزان من الان تک تک نظرات همتونو خوندم و به انی نتیجه رسیدم که شما میانگین سنیتون 15 ساله:/
  و این حجم از افسردگی مزمنی که ازش حرف میزنین واقعا غیرقابل تحمله:|
  چتونه باباااا؟!
  شل کنین بینم😬😂
  شاید بگین تو که تو زندگیمون نبودین پس زر اضافه نزن!😐✋
  درسته…
  شاید به اندازه کافی چیزی ازتون نمیدونم و حق ندارم قضاوتتون کنم:)
  ولی از من به شمه نصیحت، زندگیتونو با مسائل پیشه پا افتاده خراب نکنین..=)
  امیدوارم تک تکتون یه آینده قیشنگ و درخشان داشته باشین:)
  قوربوووون شومااااا
  یا علی:)

 92. Ar می گوید

  برای من ۷۱ درصد شد من فقد ۱۳ سالمه گاهی اوقات انسان ها به فکر انسان های دیگه نیستند و به میل هاشون یا هوس هاشون گوش میدند هیچ چیز از نظر من زیبا نیست به غیر از طبیعت من هیچ دوستی ندارم من عاشق نقاشیم و خیلی هم تعریف از خود نباشه ولی نقاشیممم خوبه داخل گذشته خیلی اتفاق برام افتاد از مرگ پدر بزرگم اینکه خودم بفهم پدرم با یه نفر ۰۰۰۰۰۰۰ و خیلی چیز های دیگه تا خودتون براتون اتفاق نیوفته نمیتونید درک کنید بدترینش این بود که مامانم به مدت یک هفته ترکمون کرد و وقتی برگش عموم اومده بود خونمون و مامانمم اومد و پیام های بابام یا عکساشون نشونشون منم لای در ایستاده بودم و خیلی این اتفاق ناگذشت و بد بود از همون موقع تا الان از پدرم کینه دارم از نظرم زندگی هیچ رنگی نداره گاهی دست خودمو با چاقو میبریدم بعد دوباره قایمش میکردم همچیز رفع شد ولی بابام هروقت که با مامانم دعوا میکنه احساس میکنم دوباره کاروشو شروع میکنه من هیچ دوستی ندارم کینه ای فراموش نشدنی در قلبم دارم و از این خسته شدم که با پدرم رفتار سنگینی دارم یه بار حتی بخاطر این رفتارم پدرم شروع کرد به گریه کردن و اینقدر ناراحت شدم گاهی اوقات باخودم میگم چرا ما بعصی هامون باید به دنیا بیایم تا درد بکشیم واقعا دارم میگم درسته این دنیا با پول راحت تر میشه ولی قشنگتر نه امیدوارم که همتون شاد و خوشحال باشید و ببخشید که همه چیزمو گفتم چون احساس سنگینی زیادی میکنم

 93. Fth می گوید

  سلام من ی دختر 14 سالم فشار زیادی روم و بعضی موقع فرار کنم برم جایی که هیچ کس نباشه من با خانوادم اصلا راحت نیستم و دامن نمی‌خواد با کسی حرف بزنم ولی به آینده خیلی خوشبین هستم و فکر میکنم خیلی خوبی در انتظارم و برای همین با این حرف خودم رو آروم میکنم

 94. شمیم می گوید

  خدارو شکر ۲۸

 95. پری می گوید

  33 :)) سنم 23 ./ اقتضای سنتونه که افسرده اید . دونت وری درست میشه . منم مثه شما بودم

 96. . . . می گوید

  ۶۹تا۸۴🙂

 97. مبینا می گوید

  من خودم میدونم افسردگی دارم ولی هیچ کس باور نمیکنه ۶۹درصد افسردگیم:)

 98. Mahsa می گوید

  ۴۴ درصد یه دختر ۱۳ساله

 99. Negar می گوید

  متولد هزار و سیصد و هشتاد و هفت سیزده سالمه امتیاز ۷۰ 🙂

 100. ۰ می گوید

  هع ۶۸ درصد افسرده

 101. Soha می گوید

  من 15سالمه و برام زده ۶۹تا۸۰
  باورش میکنم چون آدمای اطرافم بهم میگن افسرده ای حتی مامانم:)💔

 102. مائده می گوید

  میدونستم افسرده هستم و زیاد جال خوبی ندارم اما نه در این حد

 103. رونی می گوید

  من یه باران دارم دیگه افسرده نیستم

 104. حنانه می گوید

  بزارین یچی بگم برا اونایی که قصد خودکشی دارن
  منم عین شما زندگی سختی داشتم و بدترین مشکلات تو زندگیم بود
  یه روز قصد خودکشی کردم و رگمو زدم
  درواقع خیلی عمیق بود ولی خب خدا نمیخواس برم پیشش
  الان که دستمو می‌بینم خیلی پشیمونم از کارم
  تمام مشکلات یه روز حل میشه اما خود ادم باید تلاش کنه و امیدشو از دست نده
  اصلا به فکر خودکشی نیوفتین یا اگه هم میخواین خودکشی کنین از یه راهی برین که مطمعن شین میمیرین 😊

 105. گرمای تابستون می گوید

  شدمـ 84 هه این تسته هم فمیـده حالمـ خوب نـــی! ⚡🥂

  تستـع گف با خانوادت حرف بزن هه
  من ی حرف میزنم کلی تحقیر میشمـ
  دوست خوبیـمــــ ندارمـح-!….. 👣🌈
  دفتر خاطراتم دارمااا ولی خاطرهـ خوب ندارم بنویسمش
  کلن حوصلـح نوشتنم ندارمـ در این حد! 🦋😏

  بیرونم نمیریم زیاد…… 💛❌

  روانشناسم بخوام برم که همه میگن اه اه چته انقدر لوس نباش با زندگی بجنگو فلان واسه چی میخوای کلی پول بدی روانشناس؟؟ 😐☘️

  ورزشم قبلا خیلی میرفتم الان اصلااااا امیدی ندارم و انرژی..

  میدونی کلا قبل کرونا خیلی باز بهتر بودمااا کرونا که اومد ینی…..

  دیه اینه زندگیمون! 🙃🐾🌻💛

  ولی خب هنوز سعی میکنم شاد باشمااا ولی میدونی یه حسی تو وجودمه که میگه تو هرچقد بخندی تو هنوز غمگینی ولی خب چ کنم؟؟ هرچی باشه سعی خودمو میکنم ک شاد باشمو فلان💕💕💕🍌👎

 106. ناشناس می گوید

  73 برای یه دختر 14 ساله زیاد نیست که
  😂😂😂😂💔💔💔💔💔
  هیچ کس منو درک نمیکنه
  همه فکر میکنن حالم خوبه
  با رفتنش دیگه مثل سابق نشدم
  آلان 1 سال و 2 ماهه که دیگه ندارمش
  دیگه کنارم نیست
  منو تنها گذاشت توی این خونه
  با همه مشکلات بعدش
  همه میگن مرگ برای همه اتفاق میوفته
  اما خیلیییی زود بود
  من هنوز به مادر نیاز داشتم

 107. Dina می گوید

  من ۳۴ بودم اما احساس افسرده بودن دارم تا صبح شاد بودم الان غمگینم

 108. بماند می گوید

  حقیقتا ب نظر من خیلی چرت و اشتباه بود
  و واقعا نتیجه‌ای ک میده درست نیس

 109. نگار می گوید

  برای من شد41،خب خدا رو شکر بدک نیستم😅

 110. ASAL می گوید

  😂من ۱۲ سالمه و افسردگی شدید دارم.🥺
  خودمم خبر داشتم که افسرده م😶🙂 مامانم میدونه همه میدونن ولی به روی خودشون نمیارن💔😂😂 چجوری بزن فیلم خنده دار ببینم یا با کسی حرف بزنم؟؟! من بیشتر افسرده بودن و به این تحقیر شدن ترجیح می دم🖤🖤🖤🖤🖤🖤

 111. هانی تتلیتیشونم😝 می گوید

  ببینید من همتون و درک میکنم و نمیخوام مث بقیه فاز نصیحت بردارم روتون
  ولی قرار بر این نیست کل زندگیتون بفنا بره افسرده اید که افسرده اید بتخم مرغا خونتون بگیریدش منم هم سن خودتونم و همه درداتون وسرجمع همتونو بیشتر کشیدم😅
  میدونم خانواده درک نمیکنه همه مورد تمسخر قرارتون میدن خلاصه نمیتونید شاد باشید پیش خودتون میگید ولی
  شمامیتونید شاد ترین فرد بشید❤(:
  میگی بخاطر کی زنده بمونم این جواب قانع کننده ای نیست(:
  تو برای خودت زندگی کن تو خودت خیلی خوبی کلی خصلت قشنگ قشنگ داری❤👀
  هنوز کلی چیزا موخای تجربه کنی😝
  یه زندگی خیلی خوب درپیشته همونی که هرشب تورویا همتون هست😇💚
  امیدوارم تو این سال جدید حال دلتون خوب باشه نه فقط صورتتون بخنده(:
  غم جایی تو زندگیتون نداشته باشه😉💜
  همه چیز و زمان درست میکنه پس خودتو بسپار به این زمانی که قراره تورو بزرگ کنه چه بادرد چه باخوشی💚
  امیدوارم به همه ارزوهاتون برسید(:💕

 112. امیرحسن می گوید

  از چی بگم خدا از این بنده های خسته از این همه دررررررررررد تموووووم دنده هام شکسته این خنده هارو نبین این خنده ها یه چسبه رولبم آره خدا این منم بایه رد پای خستهههههه
  46شدم 16سالمه توفکر خرید یه اصلحه ام که بایه گلوله خودمو راحت کنم
  هر ساعت یه فازی دارم
  داعمن غمگینم
  خوانوادمم همش در حال گیر دانن
  شکست و ناامیدی هم جزوی از زندگی مه
  به آینده هم هیچ امیدی ندارم و هیچ انگیزه ای براش ندارم و چون میدونم که تا اون موقع خودمو کشتم
  غم از سر و وضع و زندگیم میباره
  تنها راه راحت شدنمو و رها شدن از این وضعیت فقت و فقت مرگه
  زندگیم به همین چیزا محدود شده
  دائم کلافم
  دیگه جواب هیچکسیرو نمیتونم بدم و تقریباً در حالت لالی هستم
  فقط یه تفنگ میخام همین
  🖤
  به دنبال یه روش ساده و سریع و باکمترین درد هستم تا از این جهنمی که توشم نجات پیدا کنم
  الانم حالم اینه
  شایدم فردا حالم جور دیگه ای باشه
  فاز مشخصی ندارم
  امیدوارم که فردا دیگه بیدار نشم
  دیگه خسته ام
  هی زندگی چیکار کردی با من بگو ببینم تو نامردی یا من
  ای خدا دیگه به خدا بودنتم باید شک کرد
  تا هرچیم میشه میگن امتحان الهی خب مصبتو شکر این امتحانانو چند لحظه نگیر بزار ببینیم داریم چه گوهی میخوریم دیگه اه
  شما هم برام آرزوی مرگ کنید تا شاید فرجی بشه
  وسلام نامه تمام

 113. ابوالفضل اقامحسنی می گوید

  من می خوام خود کشی کوچیک بکنم میشه من رو راهنمایی کنید🤣🤣🤣

 114. ابوالفضل اقامحسنی می گوید

  این تسته برای نه از چیز هایی که بده دور بشیم و بفهمیم چی بده و چی خوب برای همتون آرزوی زندگی خوب رو دارم

 115. Fatima می گوید

  من 75 شدم 15 سالمه چند بارم خواستم خودکشی کنم💔

 116. ... می گوید

  ۶۳شدم مبارکم باشه خخخخخ من فقط ۱۲سالمه🙂💔

 117. آسلی می گوید

  مال من 84 از 84 شد
  تمام:))

 118. G.h می گوید

  13 سالمه و 70 درصد افسرده ام 🙂 اصلا مهم نی
  فوقش تهش میمیریم میره دیگه

 119. تارا می گوید

  ۱۴ سالمه ۸۳ از ۸۴ شدم
  دوبار خودکشی خواستم بکنم خانوادم سر رسیدن
  چرا اخه جوابی نداشتم واسه هیچ کودوم ؟

 120. کوثر می گوید

  69 اینو ک خودم میدونستم افسردم مهم نیس همه چی تکراریه

 121. می گوید

  ۸۳ یه دختر ۱۴ ساله…..=)

 122. رومینا می گوید

  منم یه دختر 19 ساله هستم و امتیازم شد 21 دیدم همه نتایج منفی فقط به اشتراک گذاشتن خواستم بهتون بگم تموم این روزایی که فکر می‌کنید به ته خط رسیدید میگذره و تموم میشه فقط صبور باشید و تلاش کنید برای بهتر کردن حالتون با یک جا نشستن و منتظر اتفاق خوب بودن اتفاقی نمیفته به خودتون و دیگران انرژی منفی ندید و از لحظات استفاده کنید چون خیلی زود میگذرن موفق باشید و امیدوارم حال دل همه عالی باشه😍

 123. Niloo می گوید

  تازه پا گذاشتم تو 21 سالگیم و 77 شدم، 2 ساله دارم با افسردگی دست و پنجه نرم میکنم احساس میکنم توی باتلاق گیر کردم و هر چی دست و پا میزنم بدتر غرق میشم، هیچ امیدی به زندگی ندارم و اصلا نمیدونم برای چی باید زندگی کنم؟ همیشه بدنم شدیدا درد میکنه، قرصای ضد افسردگی هم روی من اثری نداشتن و بدتر عوارضشون اذیتم میکرد، اینقد خستمه که کارای شخصیمو به زور انجام میدم، تو درسام به شدت افت کردم و اصلا حوصله و انرژی درس خوندن ندارم و به زودی مشروط میشم🤦‍♀️احساس میکنم هیچوقت خوب نمیشم، دیگه هیچوقت مثل گذشته شاد نمیشم، دوست دارم بخوابم و دیگه هیچوقت بیدار نشم، هیچکس نمیدونه من چه زجری دارم میکشم.. هر ثانیه درد و درد و درد… 😔

 124. الینا می گوید

  من ۱۲ سالمه و با اینکه جواب های خوبی گفته بودم تست افسردگیم ۸۰ از ۸۴ شد.لطفا رسیدگی بشه من احساس می کنم بعد از دیدن این تست افسردگی گرفتم…..🤗🤗🤗🤗🤗🤕🤕🤕🤕😪

 125. الینا می گوید

  این حرفو نزن به نظرم تو عالی هستی.🤗منم ۸۰ شدم ولی برام مهم نیست نمی گم فوقش میمیرم می گم همه اش الکیه.🤗تو بهتره خودتو دوست داشته باشی🤗🤗🤗

 126. الینا می گوید

  …….منم ۸۰ شدم دوازده سالمه برای اونایی که می گن ۴۳ شدن می خوان خودشونو بکشم😐😐😐😐😐😐

 127. ستی می گوید

  افسردگی شدید🤩😂
  تا دچار دردی نشوی درکش نمی کنی
  دوستانی ک میگن بی خیال شما خیلی سخت میگیرید و اینا تا حسش نکنید واقعا نمی تونید درک کنید پس لطفا انتقاد نکنید پیش داوری هم نکنید
  هممون خسته ایم منم ک افسردگی شدید با سن کم دارم ولی خودکشی نکنیم بشینیم ببینیم تهش چی میشع دیگه بدبخت تر از این چیه بعد خودمون میمیریم خیلی راحت تازه گناهم نکردیم😄😚🙃

 128. Ghazal می گوید

  من ۱۳ سالمه افسردگی شدید دارم هیچکس باور نمیکنه من افسرده هستم چون جلو همه شاد بودم پدر و مادرم هم برام روانشناس نمیگیرن میگن تو نیازی نداری الان یکی به من بگه با این وضعیت چیکار کنم؟😔💔

 129. 🙂 می گوید

  ۱۵ساله
  جنسیت دختر
  این تست دربار حساب من چیزی نبود
  من هیچ حسی ندارم..

 130. زهرا می گوید

  ۱۳ سالمه و امتیازم ۶۹

 131. زهرا می گوید

  عین من

 132. محیا می گوید

  با ۱۶ سال سن ۷۵ افسردگی شدید 🙂

 133. محیا می گوید

  اصن غیره این بود جای تعجب داش الان همه اینن

 134. Mobina می گوید

  سلام لطفا یه راه خودکشی راحت و سریع و کاملا بی برگشت بگید.ممنون

 135. Sara می گوید

  من ۱۲ سالمه ولی امتیازم ۸۴ شد میدونم که خوب نمیشم

 136. Spring می گوید

  درسته اتفاقاتی تو زندگی میفته که ما نمیتونیم جلوش رو بگیریم …
  اما اینکه چطور اونو میبینین دست خودتونه!

  تمام این افکار بخاطر
  طرز فکرتونه!!! باور کنین !

  برای ذهنتون فیلتر بزارین،حالا که میدونین افسرده این، به جای اینکه توش غرق شین و بگین من که حالم همیشه همینه 😧 خوب نمیشم تا وقتی اوضاع بهتر بشه .

  واقعا “همیشه” حال روحی تون بده؟
  تا حالا مریض جسمی شدین؟ تو اون زمان چه حسی دارین؟
  فکر میکنین چرا اونا که با یه مریضی سخت درگیرن یا دارای شرایط خاصی هستن،قدر زندگی رو بیشتر می دونن؟
  اوهوم،چون میدونن شاید یه لحظه دیگه نباشن

  کتاب ‘معجزه ی شکرگزاری’ .
  با خوندن یا گوش دادن به این کتابه
  یک ماه خودتون رو امتحان کنین،
  اگه حالتون بهتر شد
  پس شما افسرده نبودین!!

  فقط زیااااااااااااادی غمگین بودین
  و پر از انرژی منفی!!!انرژی های منفی ای که انگیزه و تلاش کردنو ازتون میگیره.

  اما ..خب …حرف های مثبت و کمک دیگران تا زمانی که خودتون نخواین روتون اثر نداره…

  پس فقط
  به چیزایی که از ته دل
  میخواین از دنیا و زندگی توجه کنین.

  اگه کتاب راز رو هم بخونین متوجه میشین چند سال بعد
  اگه دنبال منفی گرایی باقی بمونین، اوضاعتون از این لحظه تون هم بدتر خواهد شد .

  مواظب سلامت جسم و روانتون باشید تا از زنده بودنتون لذت ببرید ❤مطمئن باشین این زندگی و سلامت که بهتون داده شده تا ابد دستتون نیست یه روزی ازتون گرفته میشه 🙂
  حتی اون اسمشونبر کتاب هری پاتر هم هرجادوی سیاهی کرد نتونست تا ابد زنده بمونه 😆😁
  ما هم تو ژاپن نیستیم که مواد غذایی و هوای سالم بخوریم و صدسال رو سپری کنیم.

  از همینی که دارین لذت ببرین و شکر کنین تا شاد باشین همیشه و بیشتر نصیبتون شه ❤

  اگه برای خودم اتفاق نمیفتاد بهتون پیشنهاد نمیکردم 🙂

 137. Masoome می گوید

  من ۱۵ سالمه ۵۴ شدم 😐 ولی مطمئنم افسرده نیستم😐
  فک کنم تنها مشکل من ناراحتی و تنبلیه مخصوصا تنبلی😂

 138. کیمیا می گوید

  امتیاز ۶۵…….دختر ۱۴ ساله😐
  میدونی دلیلش چیه؟
  خب میگم
  بی توجهی خانواده😑
  وضعیت کشور(اقتصادی و سیاسی)😑😑

 139. ... می گوید

  امتیاز شما 77 از 84 است مبارکککککککککک

  شاد ی هفته دیگه مردم

 140. مرده می گوید

  دچار افسردگی شدیدم با اینکه فقط 15 سالمه
  دلم مرگ میخاد ولی نمیتونم
  عشقم ک ولم کرد
  مامان و بابامم جدا شدن ع هم
  خداییش حق من نی
  حق من مرگه بدین من برم اقا😔💔

 141. مهسا می گوید

  ببینید اینا همش به خاطر سنتون هستش که در دوران نو جوانی هستید چون دارید به بولوغ عاطفی میرسید توی بدنتون بین هورمون هاتون توی این دوران نو جوانی اتفاقاتی میوفته که باعث افسردگی میشه
  حالا بستگی به خودتون داره چ طوری این وعضیت رو اداره کنید

  باید تا می تونید از کسایی که ناراحتتون می کنن یا بهتون استرس میدن دوری کنید شدیدا

 142. متین می گوید

  ۳۲ سالمه و افسردگی دارم…ولی گویا اینجا مخصوص کودکانه فقط

 143. MahdiFani می گوید

  به حباب نگرانِ لبِ یک رود قسم
  به همان لحظه ی شادی که گذشت
  این غم و دلهره هم میگذرد
  پس بخند و بخند و بخند
  دوست عزیز ، هر کسی که می‌خنده ، لزوما بی غم نیست
  هر کسی برای خودش فکر و غم و غصه رو داره بدووووون شک
  چه اونی که مثل من از سطح مالی بالایی برخوردار نیست و چه اونی که توی پول غوطه‌ور هستش.
  مسائل کوچک رو تو افکار خودتون بزرگ نکنید که بهتون غلبه کنه
  به فرمانروای این عالم هستی ، خدای بزرگ ایمان و توکل داشته باشید و روی اون حسااااب کنید.
  نظرات رو که مطالعه میکردم دیدم افراد مختلف با سنین مختلف که غالباً هم بعد از انجام تست ، دیدن که افسرده هستن
  دوست عزیز
  تاج سره من
  زندگیه تو و خوده تو به قدری ارزشمندی که هیچ کس حق ندارد حال دلت رو بهم بریزه
  و تورو ناراحت کنه
  تنها نکته ای که میتونم در غالب حرف دوستانه بهتون بزنم و نه از روی نصحیت
  فقط حرف دوستانه که اگه بپذیری قطعا زندگیه با آرامشی خواهی داشت اینه که

  خودت رو تا اصلا و ابدا
  تاکید میکنم اصلا و ابدا درگیر مسائل عاطفی ای که آخرش هیچ و پوچ نکن ، بزار یکی بیاد تویه زندگیت که تا آخر عمرت کنارت باشه و باهم زندگی کنید
  از خدای مهربان و قادر بر همه ی امور، بهترین هارو براتون آرزومندم

 144. Nb می گوید

  من قبلا خیلی افسرده بودم قبلا هم بار ها خودکشی کردم و حتی بستری بودم و حالم خوب شدم و سعی کردم همیشه خوب و خوشحال باشم و حال همه رو خوب کنم و شاد ولی چند وقت دوباره احساس افسردگی میکنم اما نه مثل قبل انگار پوچم و بی حس شدم دیگه احساس ندارم و حتی مرگ هم برام بی معنی شده و راضی نمیکنم قبلا حداقل یک راه فرار بود ولی الان دیگه اونم ندارم نمره ام ۵۵ شد الان من باز افسرده حساب میشم یا نه فقط میخوام از خودم و ادما فرار کنم

 145. آنژلا می گوید

  14 سالم بیشتر نیست و افسردم!
  68 از 84

 146. Roya می گوید

  ۸۷ درصد شد
  و فقط ۱۳ سالمه
  یعنی تو همین سن کمم انقدر افسردگی دارم هعیی💔

 147. ا می گوید

  امتیازم ۸۰ شد یعنی باید برم روانپزشک؟

 148. Sahar می گوید

  زندگی درد قشنگیست ک جریان دارد…

 149. Helena می گوید

  خوشبختانه حالم خوب بود و افسرده نیستم
  همه سختیایی که تا الان کشیدم،مشکلات اقتصادی و سیاسی، مهاجرت تنهایی تو سن 18 سالگی به کشور المانی زبانی که هیچی از زبانش بلد نبودم، تحصیل سخت، دوری از مادری که بشدت بهش وابسته بودم و درد غربت هیچکدوم متوقفک نکردن و تونستم با تلاش و زحمت زیاد کارمو تو اون کشور غریب به نتیجه برسونم
  همه ضربه ها در نهایت قوی ترم کرد
  به همه افرادی که امتیازشون بالا شد و الان حالشون خوب نیست؛ یکم دیگه بجنگین مطمئن باشین یه روزی به حال الانتون میخندین
  و یه چیز دیگه، نوجونایی که از افسرده بودنشون گفتن، شما هنوز اول زندگی هستین و اینکه هرچی بزرگتر بشین کمرتون بیشتر خم میشه یه حقیقته که نمیشه پنهان کرد، ولی مطمئن باشین همونطور که سختی های زیادی دارین به همون اندازه هم روح قدرتمندی دارین
  پس وقتایی که غمگین میشین گریه کنین ولی جا نزنین
  دوباره فردا صبح بلند شین و سمت روشنایی حرکت کنین

  وای اين شب چقدر تاريك است🌑
  اندکی صبر سحر نزديک است☀️

 150. حسين می گوید

  ١٤ سالمه ٦٣ شدم
  خوبيش اينه برا مسي مهم نيست به كسيم نشون بدم ميگه تست الميه

 151. ساینا می گوید

  من 14 سالمه و شدم 56

 152. تمنا می گوید

  تولدم نزدیکه کاش کسی ندونه حوصله هیچی رو ندارم کاش از یاد همه برم وامتیاز من۷۹شدکلا از همه چی متنفرم و دیوونه شدم و۲۳سالمه و عین پیرا رفتارمیکنم گندبزنن ب این دنیا

 153. Sevin می گوید

  ۶۵درصد
  سلام:)
  من ی دختر ۱۴ ساله هستم…
  از مسئولان خیلی ممنونم با این مدیریت و ریاستشون.واقعا چرا من؛منی که باید الان تو دوران شاد زندگیم باشم؛افسردگی بگیرم؟

 154. منی که منم می گوید

  فکر خوبیه واقعا حرف زدن با خانواده
  جر
  اگه از اتاقم برم بیرون احتمالا یهو میگن ع تو هم وجود داشتی؟یا میگن تو کی هستی؟
  حرف‌ زدن با خانواده ای که فقط موقع کارشون یادشون میوفته منی وجود داره

 155. Jungkook jeon می گوید

  من افسردگی خفیف دارم

 156. mahya می گوید

  سلام من فقط 10 سالمه و امتیازم 54 از 84 و 64درصد افسرده ام و دوست ندارم با کسی صحبت کنم چون میدونم مسقره ام میکننن و اونطوری فقط بد تر میشم هر شب با چشمای گریون و اعصاب بهم ریخته میخوابم و خودمو دوست ندارم من باید چی کار کنم پیش روانشناس هم رفته بودم گفتش شما حدودا افسرده هستید و باید خودتونو درست کنید ولی راهای که داد جواب نداد و فقط بد ترم کردن

 157. مریم می گوید

  سلام من دختری ۱۲ ساله هستم
  نتیجه ی من ۵۱ از ۸۴ شد و افسردگی ام زیاد هست .
  من به پدر و مادرم چیزی نگفتم و اگر بگویم مطمئنم که اهمیتی نمی دهند
  نمی دانم چه جوری بگویم که باور کنند و من را پیش روانشناس ببرند😖😢😟

  1. امیر می گوید

   واسه هممون همینه
   اصن اهمیتی نمیدن
   میگن خب شما زندگیتون عالیه 😢

 158. Fafa می گوید

  سلام من حدود 17 سالمه نسبت به همه چیز بی حسم تستم هم 66 شد بعضی وقتی خیلی افسردم ولی بعضی وقتا کم تر کلن من مشگل ناراحتی و اینا میتونم باهاش کنار بیام فقط احساس خیلی بدی دارم همش حس میکنم کسی پیشمه و داره بهم نگاه میکنه شبا یدفه از خاب میپرم و کابوس میبنم یه دفه قلبم میزنه و دیگ نمتونم نفس بکشم

 159. تارا می گوید

  سلام من ۱۵ سالمه و یه دخترم و نمرم شد ۳۳.تو تستای دیگه ای که دادم نوشته بود در آستانه افسردگی هستم.ولی من ناامید نمیشم انقد تلاش میکنم که حالم خوب بشه😍به خودم قول دادم تا یک ماه آینده آهنگ غمگین گوش ندم،فکرای مثبت کنم،چیزای شاد ببینم،ورزش کنم،سعی کنم از زندگی لذت ببرم و تمام تلاشمو برای آینده بهتر بکنم و اصلا غصه کاری که گذشته رو نخورم😉

  1. یاس می گوید

   آهنگای غمیگن گوش نده. ورزش کن . شاد باش عزیزم من❤️❤️🤩

 160. Laleh می گوید

  نمیدونم چرا دوست دارم هر ۲ ، 3 روز یک بار بیام و تست افسردگی بدم ! 😂
  الان امتیاز من ۸۸ شد🖤🙂
  من فقط ۱۳ سالمه💔
  چیکار باید کنم با این زندگیِ مُزَخرَف💔🙂
  چطور میتونم به خودکشی فکر نکنم😂؟
  جای من نیستین ، هیچ کدومتون🖤
  توی گذشته ی تلخم غرق شدم :
  (:
  خودکشی مرگ قشنگی ست
  🖤
  که به آن دل بستم🥰 🙂
  * * *
  دوست دارم همینجوری افسرده بمونم عادی شده برام دیگِ😂🙂
  چی بگم ؟ با کی مشورت کنم ؟ از حالم معلوم نیست ؟
  🖤💔

  1. A8 می گوید

   از کی اینجوری شدی؟

  2. بهار می گوید

   حس میگی مسخرس زندگی خودتو بکشی ولی بدون من ناراحت میشم بمیری البته اگه هنوز زنده ایی خوب بای

 161. Paris می گوید

  سلام خدمت همه افسرده هایی که کسی رو برا صحبت کردن ندارن منم یکی مثل شمام برا همین بیاین تو این کانال وقتی تعدادمون زیاد شد یه گروه میزنم تا باهم صحبت کنیم چون کسی مارو درک نمیکنه شاید ما بتونیم همو درک کنیم:) https://t.me/joinchat/Ep_A7kFDUpNmZWJk

 162. رضا می گوید

  /:من نودو نه شدم(:ناموصا چطوری میشه تو این مملکت –زندگی کرد/:چهارده سالمه اصلا رابطه خوبی با خوانواده ندارم داعما دنبال عرق خوری اینا دور شدن از واقعیت(:

 163. شاهرخ می گوید

  نمرم 4 شد من عالی ام و هجده سالمه. بچه ها سخت نگیرید دنیا جاییه که اومدیم تجربه های خوب کسب کنیم مشکلات فقط مارو آگاه تر میکنن شاد باشید و سپاسگذار نعمتاتون شما فوق العاده اید اگه بخواید دوستتون دارم مرسی بابت سایتتون عالیه

 164. .... می گوید

  چرا ما بچه های ۱۴ ساله باید افسردگی شدید داشته باشیم؟😄👐🏻💔

 165. امیر می گوید

  سلام
  منم متاسفانه 28 شدم

 166. امیر می گوید

  سلام دوستان
  من امیرم 13 ساله
  من هم مثل شما افسردگی دارم
  بهمراه مشکلاتی که هیچکدومتون ندارید
  یدونه مثالش اینه که من تاحالا تو کل عمرم یکبار هم با دوستام بیرون نرفتم
  باورتون میشه؟
  حتی یک بار هم بیرون نرفتم من با 13 سال سن
  چرا؟
  چون خانوادم عین بقیه ی خانواده ها نیس و اجازه نمیدن
  اصل دوستی های صمیمی از دبستان شروع میشه
  جایی که من بخاطر بیرون نرفتن با دوستام، مهمونی نرفتن، پارک نرفتن و دعوت نکردن به مهمونی همه ی دوستان رو از دست دادم
  در عوضش این کلاس هارو باید برم
  آموزش گیتار
  زبان
  والیبال
  هیچکدوم از همسن های من دوتا ازین کار هارو باهم نمیکنه.
  و الان منم با کلاس هشتم بدون هیچ دوستی

  اما تونستم دووم بیارم با اینا
  1.موزیک شاد
  2.انیمه
  3.اگر عین من بدبخت نیستید میتونید با دوستاتون هم برید بیرون، باهاشون برید پارک، مهمونی و… تا افسردگیتون برطرف شه

  به هیچ عنوان وقتی افسرده هستید فیلم اکشن نبینید
  فقط و فقط کمدی ببینید

  بهتون انیمه رو خیلی پیشنهاد میکنم چون واقعا تاثیر میزاره!!
  راستی به خانوادتون هم تکیه نکنید هیچ کاری نمیتونن براتون بکنن
  ممنون که پیغام رو خوندید
  خداحافظ

 167. امیر می گوید

  کاملا راست میگی
  آدم از درون افسرده هست
  آدم نمیاد وسط مهمونی جیغ بزنه و بگه من افسردم
  مجبوره بخنده اما داره از درون میسوزه

 168. یگانه می گوید

  اگه انقد ترسو نبودم الان اینجا نبودم که اینو بنویسم

 169. آیدا می گوید

  من ک افسردگی ندارم پس چرا زده افسردم😐

 170. ت می گوید

  من افسردم دارم میمیرم
  خستمه خستع
  دلم میخواد برم یه جا خودمو ااحت کنم خودمو خالی کنم دلم خیلی پره انقدر گریه کردم چشام میسوزه

 171. M می گوید

  برای چی برای جنسیت فقط از
  زن یا مرد استفاده کردید ؟؟؟؟

 172. Matin asghari می گوید

  شما تو هر شرایطی که باشی،توی هر شهرو کشوری که باشی ،باهرجنسیتی؛افسردگی سن بلوغ کاملا برات طبیعیه و از۹سالگی تا۲۰سالگی نگرانی ای براش وجود نداره و باید سعی کنید باهاش کناربیاید و خودتون رو کنترل کنید.شما بیمار نیستید!شما فقط دوران بحرانی سن بلوغ رو میگذرونید.پس به این افسردگی بال و پر ندید که سوارتون بشه!با ذکاوتتون موقعیت هاتون رو مدیریت کنید .مطمئن باشید در توانتون هست💪❤

 173. میگذره می گوید

  من افسردگی خفیف دارم،نا امیدم نسبت به یسری چیزا ،دوست دارم بمیرم و از مرگ هیچ واهمه و ترسی ندارم فقط پون به خدا اعتقاد دارم دوست ندارم خودکشی کنم ، فقط منتظرم یا با یه اتفاقی بمیرم یا بزرگ بشم و از سخت گیری ها و محدود شدن ها فارق بشم…وهمیشه به خودم میگم ک اینم میگذره…!

 174. Sahar می گوید

  ۷😐🫂برید کیف دنیا رو کنید ای گا بازیا چیه میرم خودم میکشم فک میکنین اگه بمیرین دی تمومه؟نخیر تازه شروع میشه اسکلام برین خوش بگذرونین مگه زندگی چن روزه ؟.
  اهنگ سکوت قهوه به همتون کمک میکنه🙂🩹

 175. جاستین ایرانی می گوید

  شدم 11
  عالیه

 176. Roya.hbb می گوید

  من یه دختر ۱۷ ساله کنکوری هسم
  دو یا سه ساله هیچ دوستی ندارم یعنی همه باهام قطع رابطه کردن علاوه بر محبت هام بهشون
  هیچکسو ندارم باهاش حرف بزنم همه فامیل بخاطر اخلاق گند پدرم باهامون قطع رابطه کردن…خانوادم از وقتی تیزهوشان قبول شدم همش فکر اینن که درس بخونم ولی از نظر روانی شرایطشو واسم فراهم نمیکنن…هفته پیش دقیقا روز بعد تولدم پدرم کتکم زد که جای کبودیاش داره خوب میشه ولی خوب مسلما آسیب روحیش هیچوقت خوب نمیشه 🙂
  ولی من بخاطر یه بندانگشت امیدی که توی دلم هست هنوز کوتاه نیومدم هر روز گریه میکنم داد میزنم ولی از مسیرم کوتاه نمیام…میدونم که خیلی از افراد موفق و مشهور در بدترین شرایط بودن…امید منم همینه میگم شاید خدا گذاشته برای آینده در رحمتشو به روم باز کنه… 🙂
  میدونم اینا گفتنش خیلی بی ربطه و به کسی مربوط نیست ولی بزارید به حساب یه درددل خاهرانه 🙂

 177. کوصه می گوید

  من ۱۵۰ شدم و کاملا از زندگیم راضیم
  حالا لف بدید دلقکا

 178. مانی می گوید

  🙂

 179. یاس می گوید

  من صفر شدم ! خخخ میخواستم بگم از زندگی نهایت لذت رو ببرین و شاد باشین هیچ چیزی ارزش غم غصه و رو ندارن بخندیم و پر انرژی باشین ❤️❤️❤️❤️🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

 180. امیر می گوید

  کاش میشد این بازی کثیف رو راحت تموم کرد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.