تست آنلاین وسواس فکری

اگر نشانه هایی از وسواس را دارید. همین حالا کتاب جامع و کاربردی زیر را دانلود کنید.

زندگی با وسواس، راهنمای درمان وسواس در منزل


وسواس فكری یا ocd عبارت است از افكار سمج و تصورات تكرار شونده‌ای كه ایجاد اضطراب و نگرانی می‌كند. وسواس فکری یعنی مدام تصور می‌کنید کاری را انجام نداده‌اید و مدام با خود تکرار می‌کنید که فلان کار را انجام دهید. این فکرها چنان فرد را پریشان می‌کند که دچار اضطراب و استرس می‌شود و از انجام کارهای روزمره باز می‌ماند. معمولا کسانی که درگیر فکرهای مزاحم می‌شوند ترجیح می‌دهند پریشانی و مشکل و ناراحتی خود را به عنوان یک مساله خصوصی، پنهان نگه دارند و گاهی چند ساعت را دور از چشم دیگران صرف افکار یا کارهای مخفیانه خود کنند که این می‌تواند خطرناک باشد. مبتلایان به وسواس فکری، معمولاً در ادای جملات و کلمات، مکث و تأمل و تردید می‌کنند و به تصحیح آن‌ها می‌پردازند. در این آزمون شما می توانید وجود و میزان وسواس فكری خود را مورد سنجش قرار دهید و به طور کلی ببینید علائم وسواس فکری را در خودتان دارید یا خیر. نتایج تست وسواس فکری عملی جهت برچسب زدن به شخص یا احتمال صد درصدی اختلال وسواس فکری نیست بلکه یک آزمون خودسنجی جهت مشخص کردن این موضوع است که آیا شما نیاز به مراجعه یا مراقبت متخصص دارید یا خیر.

مرکز درمان وسواس فکری در تهران

پس از تکمیل اطلاعات خواسته شده، لطفا پاسخ سوالات را با گزینه بله یا خیر مشخص کنید. لطفا در پاسخگویی به سوالات صداقت داشته باشید. گزینه ای را انتخاب نکنید که دوست دارید باشید، بلکه گزینه ای را انتخاب کنید که هستید.

انجام تست وسواس فکری به صورت آنلاین و رایگان

سعی کنید به سوالات با دقت و صداقت تمام پاسخ دهید. در این تست هیچ سوالی را نمی توانید خالی از جواب بگذارید. پس نزدیک ترین گزینه به جواب خودتان را از بین گزینه های موجود در این آزمون وسواس انتخاب کنید.

شروع آزمون وسواس فکری

برای شروع لطفا روی گزینه ی شروع آزمون کلیک کنید. پس از اتمام جواب ها و انتخاب گزینه ی پایان آزمون، پاسخ این تست به صورت رایگان برای شما به نمایش خواهد آمد

————————–