جشنواره ها و تخفیفات

تست اسکیزوفرنی آنلاین

اسکیزوفرنی یک بیماری روانی جدی است که با علائم اسکیزوفرنی مشخص می شود، مانند تجربه توهم یا تصوراتی که ارتباطی با واقعیت ندارند (اما برای شخص کاملا واقعی جلوه می کنند). قبل از اینکه تست اسکیزوفرنی و تست تشخیص اسکیزوفرنی آنلاین را انجام دهید، جعبه ابزار ذهنی شما را با اختلال اسکیزفرنی آشنا می کند.

اسکیزوفرنی چیست؟

تست اسکیزوفرنی آنلاین

اسکیزوفرنی یا شیزوفرنی (روان گسیختگی) که اکثر روانپزشکان و روانشناسان به آن سرطان خاموش نیز می‌گویند یکاختلال روانی شایع است که از ویژگی‌های بارز آن فقدان توانایی در اندیشیدن، عاطفه ضعیف، انجام رفتارهای نامعقول و ناتوانی در درک واقعیت است. این بیماری در بین همهٔ بیماری‌های عمدهٔ روان‌شناختی از همه وخیم‌تر و شدیدتر می‌باشد و معمولاً خود را به صورت توهم شنیداری، توهم‌های جنون آمیز یا عجیب و غریب، یا تکلم و تفکر آشفته نشان می‌دهد، و با اختلال در عملکرد اجتماعی یا شغلی قابل توجهی همراه است و فرد را از همه جوانب زندگی عقب می‌اندازد.


مقاله مرتبط: ماهیت صداهای اسکیزوفرنی


تست اسکیزوفرنی

تست اسکیزوفرنی برای افرادیست که می خواهند بدانند آیا علائمی را که معمولا با یک نوع اختلال خاص اسکیزوفرنی همراه است دارند یا نه. این تست برای اکثر افراد کمتر از 2 دقیقه طول می کشد و نتایجی فوری به آنها ارائه می دهد.

دستورالعمل: به سؤالات زیر به طور صادقانه و بر اساس این که در حال حاضر چه احساسی دارید و یا در ماه گذشته چه احساسی داشته اید پاسخ دهید.

 

مقالات مرتبط
7 نظرات
 1. ناشناس می گوید

  این چرا پولیه 😑😑

 2. faRHad می گوید

  نمرم ۴۸ئه…
  Thats OK 😉
  شمام بهش پی میبرید ولی روزی که وقتتون تموم شده :))

 3. فاطمه می گوید

  من حس میکنم دارم اما ندارم جالبه

 4. Zra می گوید

  چ پشم ریزون
  میشه باهاتون حرف بزنم؟؟

 5. کاربر ناشناس می گوید

  چرا نمیتونم تست بدم؟

  1. جعبه ابزار ذهنی می گوید

   سلام
   با چه مشکلی مواجه میشید

 6. قاتل می گوید

  ولی فردا دوباره میاد سراغت

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.