تست عشق و عاشقی واقعی

عشق شما چه میزان واقعی است

این آزمون از 15 سوال تستی تشکیل شده است
در هر مرحله بین دو گزینه، گزینه ای که به شما نزدیک تر است را انتخاب کنید

درحال محاسبه نتیجه

لطفا منتظر بمانید!!!!

دوباره

مشکلی به وجود آمده است

خالی نگذارید

سعی کنید در پاسخ دهی به سوالات این تست آنلاین، هیچ گزینه ای را خالی نگذارید و نزدیک ترین گزینه به نظر خودتان را انتخاب کنید.

خودتان باشید

صادقانه پاسخ دهید، حتی اگر از پاسخ خوشتان نمی آید، ولی سعی نداشته باشید خودتان را چیزی که نیستید نشان دهید.

سریع باشید

در انتخاب گزینه ها وسواس به خرج ندهید، زمان تست 12 دقیقه است پس بیش از این برای انجام آن زمان نگذارید.

آیا تابحال حس کرده اید که عاشق شدید اما شک دارید که این عشق واقعی است یا یک علاقه ی سطی و یا حتی هوس است؟ تست روانشناسی عشق و عاشقی برای تشخیص میزان عشق حقیقی طراحی شده است و به شما کمک می کند تا از احساس خود بهتر باخبر شوید.

همه افراد چه زن و چه مرد دنبال عشق واقعی هستند ، شما میدانید “عشق واقعی” چه ویژگی هایی دارد و چطور میتوان آن را پیدا کرد؟عشق یکی از مقدس ترین واژه ها است که باعث ایجاد پیوند زناشویی بین هر دختر و پسری می شود، بسیاری از افراد معتقدند که عشق واقعی وجود ندارد و عشق های اسطوره ای فقط مختص کتاب هاست.

شناخت عشق واقعی و تلاش جهت تحقق آن برای داشتن یک رابطه عاشقانه سالم و در پی آن ازدواجی موفق الزامی است. بسیاری از نشانه های عشق در منابع مختلف ذکر شده است اما یکی از بهترین و ساده ترین راه ها برای تشخیص عاشق واقعی انجام همین تست به صورت آنلاین می باشد.

انجام آنلاین و رایگان تست عاشقی

تست عشق و عاشقی را می توانید از لینک زیر به صورت کاملا رایگان انجام دهید و نتیجه ی آن را مشاهده کنید. البته درصورت نیاز به تفسیر بیشتر و انجام دقیق و حضوری تست می توانید با کلینیک روانشناسی ذهن آرا تماس بگیرید.

 

تست عاشقی زير در دانشگاه نورس ايسترن بوستون تهيه شده‌است و خيلی به جزييات عشق کاری ندارد و می‌خواهد به طور کلی‌ بگويد که آيا شما عاشق هستيد يا نه؟

این آزمون را می توانید براساس رابطه ای که هم اکنون دارید یا روابط گذشته خود یا روابط تان با جنس مخالف به طور عموم پاسخ دهید اما همه این سوال ها را با صداقت پاسخ دهید گر چه ممکن است از این که پیش خودتان اعتراف می کنید، برای تان خوشایند نباشد اما روبه رو شدن با حقیقت نخستین قدم برای تغییر است

عبارات تست روانشناسی عاشقی زير را بخوانيد، معشوق‌تان را تصور کنيد و نام معشوق‌تان را به جای کلمه او بگذاريد. حالا با کمک گزینه های زیر میزان موافقت یا مخالفت خود را با آن عبارت مشخص کنید:

دستورالعمل

تست حاضر به منظور بررسی و نمره دهی به میزان عشق و علاقه و شدت علاقه شما به شریک عاطفی خود طراحی شده است. لطفا کسی را که دوست دارید را تصور کنید و به سوالات صادقانه پاسخ دهید

تست روانشناسی عشق و عاشقی

تست روان شناسی عاشقی را می توانید از لینک زیر به صورت کاملا رایگان انجام دهید و نتیجه ی آن را مشاهده کنید. البته درصورت نیاز به تفسیر بیشتر و انجام دقیق و حضوری تست می توانید با کلینیک روانشناسی ذهن آرا تماس بگیرید.