پنل تخصصی تست های روانشناسی

ویژه مشاوران، روانشناسان و مراکز روانشناسی

پس از مدت ها کار و فعالیت علمی و دقیق در تیم جعبه ابزار ذهنی و همچنین نیازسنجی درست از جامعه روانشناسان و مراکز روانشناسی، پنل تخصصی مدیریت تست های روانشناسی منتشر شد. 

در این پنل می توانید تست های روانشناسی را با لوگو و نام خودتان، با قیمت دلخواه خودتان و همچنین تنظیمات اختصاصی خودتان ایجاد کنید و برای مراجعین ارسال کنید و نتیجه آن را در پنل خود داشته باشید. همچنین می توانید به تفسیرهای جعبه ابزار ذهنی، خودتان نیز تفسیر اضافه کنید و ذخیره کنید و فایل پی دی اف تفسیر را نیز با لوگو و مشخصات خودتان برای مراجعین ارسال کنید! 

با استفاده از این پنل می توانید در زمانی کوتاه بدون نیاز به حضور مراجعین با کمترین هزینه و بهترین تفسیر، ارزیابی های روانشناختی را انجام دهید و بر اساس تفسیرهای دقیق و تخصصی، کار مدیریت تست های خود را پیش ببرید.

چرا باید از پنل متخصصین جعبه ابزار ذهنی استفاده کنم؟ 

کاربری آسان

طراحی ساده و دوستانه، ورود بدون ثبت نام، پرداخت در پایان تست، ایجاد قدم های مشخص در ایجاد تست و … از ویژگی هایی است که باعث شده کار با پنل متخصصین بسیار آسان باشد

سفارشی سازی

تست ها را با لوگو، شماره تماس و آدرس دلخواه برای کاربران ارسال کنید و نتیجه آن را در پنل خود دریافت کنید و نتیجه نیز با لوگو و مشخصات خود شما خواهد بود. 

امکان کسب درآمد

متخصصین می توانند برای هر آزمون قیمت مجزایی تعیین کنند و برای کاربران و مراجعین ارسال کنند. هزینه تست های ارسالی در پنل متخصصین افزوده شده و امکان تسویه حساب وجود دارد.

امکان افزودن تفسیر

یکی دیگر از اتفاقات خوب پنل تخصصی این است که متخصصین می توانند به تفسیر های سایت، تفسیر و نکات لازم را اضافه کنند و دخیره کنند و سپس برای مراجع ارسال کنند. 

امکان خروجی PDF

تمامی نتایج تست های روانشناسی در سایت جعبه ابزار ذهنی و در پنل بصورت فایل PDF هست، که این موضوع مدیریت و انتشار نتایج را راحت تر کرده است. 

امنیت و محرمانگی

طراحی و روند اجرا و ذخیره سازی تست ها طوری انجام شده است که حریم خصوصی و نتایج کاربران و حریم خصوصی کاربران از امنیت بالایی برخوردار باشد.

رویکرد تخصصی

تمامی آزمون های سایت جعبه ابزار ذهنی، نسخه معتبر آزمون ها بوده و این تست ها و نتایج تست ها توسط روانسنج های متخصص تیم جعبه ابزار ذهنی آماده و طراحی شده است.

امکان داشت پروفایل

شما عزیزان علاوه بر اینکه می توانید بصورت تکی آزمون ها را برای کاربران ارسال کنید، همچنین می توانید لینک پروفایل خودتان را که شامل همه آزمون های سفارشی شده شماست را در اختیار کابران قرار دهید.