اخبار و جشنواره ها

ترفندهای توییتر

محبوبیت و شهرت توییتر امری است که این روز ها باعث شده تا تعداد کاربرهای این شبکه اجتماعی بیشتر از پیش شود و روزانه بالای ۵۰۰ میلیون توییت داشته باشد، اما نکاتی وجود دارد که با دانستن آن‌ها کار با توییتر برایتان ساده‌تر می شود شما را به یک کاربر حرفه ای تبدیل می کند . در ادامه این مطلب با ما همراه باشید …

ترفندهای توییتر

چگونه در توییتر پست بگذاریم

به فرایند پست گذاشتن در توییتر، توییت کردن و به آن پست توییت گفته می شود.

برای توییت کردن تنها کافیست روی آیکونی که تصویر (قلم و+) دارد بزنید تا به شما اجازه انتشار یک متن ۲۰۰-۱۴۰ کاراکتری داده شود.

تغییر صدای نوتیفیکیشن توییتر

اگر در بین کسانی که فالو دارید، کسی هست که با توییت ها و پیام های زیادش ایجاد مزاحمت می‌کنید دو راه برای راحت شدن از این سروصدا هایی که ساخته شده است دارید.

راه اول این است که  آن را آنفالو کنید و کلا راحت شوید اما راه بعدی این است که پیام های او را mute کنید, که کاملا هم روش کار بردیی می باشد.

با استفاده از یک اسکرین شات از متن تان محدودیت۲۸۰ کاراکتری را بردارید.

پیش تر گفتیم که انتشار توییت در قالب محتوای متنی دارای محدودیت ۱۴۰تا ۲۰۰ کاراکتری است که گاه تا ۲۸۰ کاراکتر نیز می‌رسد.

پس اگر به طور مثال می خواهید متنی با موضوع تور آنتالیا توییت کنید اما متن شما دارای کاراکتر های بالاتری است کافی است در نوت تلفن خود این متن را بنویسید و در قالب یک عکس و متن کوتاه منتشر کنید.

در بالای پروفایل تان توییتی را pin کنید و اصطلاحا ثابت نگه دارید.

اگر تعداد توییت های شما زیاد است و همواره دوست دارید یک یا چند تا از آن ها در ابتدای پروفایلتان دیده شود می توانید از گزینه pin یا سنجاق کردن استفاده کنید تا در ابتدای صفحه ی پروفایل شما ثابت بماند و با وجود توییت های جدید شما، آن جا در صدر باقی بماند.

جلوگیری از دیده شدن توییت های دارای لینک در نتایج جستجو

توییت های بدون لینک نشان دهنده این است که کاربران توییتر به طور مستقیم در خود شبکه فعال هستند.

زمانی که کاربران به دنبال فالور های خاص هستند تا با آنها تعامل بیشتری داشته باشند،امکان دارد توییت های دارای لینک را از از نتایج جستجوی خود پاک کن به این دلیل است که توده های بدون لینک نشان دهنده میزان کاربران فعال در این شبکه می باشد و با استفاده از این روش دیگر ترافیک اینترنتتان به صورت بیهوده مصرف نمی شود. این روش می تواند برای زمانی که مشغول فالو کردن افراد توییتر و یا رویدادهای زنده هستید می توانید از لینک هایی که شما را از گفتگو دور می‌کنند بپرهیزید،مفید باشد.

به تصاویری که توییت می کنید استیکر اضافه کنید

توییتر هم مانند برنامه Snapchat این امکان را می دهد که اگر از نسخه اندروید یا ios این اپلیکیشن استفاده می نمایید به تصاویری که پست می‌کنید استیکر اضافه کنید اما نسخه ویندوز این قابلیت را ندارد.

برای انجام این کار کافی است که به توییت عکس اضافه کنید و آن را برای Attach شدن انتخاب کنید و به وسیله آیکون استیکر ، استیکر مورد نظر را به آن اضافه کنید.

مقالات مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.