کادو برای پسر، ایده هایی برای هدیه دادن به پسر نوجوان

این روزها پی‌بردن به آنچه در سر نوجوان‌ها می‌گذرد، برای بزرگ‌ترها کار چندان ساده‌ای نیست. به همین خاطر، صحبت از علاقه‌مندی‌های آنها و خرید هدیه برایشان، معمولا سردرگمی و تردید به دنبال دارد. اما آیا واقعا خرید کادو برای نوجوان پسر تا این اندازه دشوار است؟ واقعیت این است که این مسئله آن‌قدرها هم پیچیده نیست. در این مطلب، ایده‌هایی را گردآوری کرده‌ایم که برای هدیه‌دادن به پسرهای نوجوان مناسب هستند. درحقیقت، قسمت دشوار کار را که همان تحقیق و جست‌وجو باشد، ما برایتان انجام داده‌ایم و تنها کاری که شما باید انجام دهید، کسب اطلاعاتی مختصر درباره شخص موردنظرتان است. دراین‌صورت می‌توانید بهترین هدیه را از میان ایده‌هایی که در ادامه مطرح می‌کنیم، برایش انتخاب و خوش‌حالش کنید. همراه ما باشید.

کادو برای پسر، ایده هایی برای هدیه دادن به پسران

۱. پازل ۱۰۰۰ تکه؛ هدیه‌ای جالب برای پسران نوجوانان

 

کادو مناسب برای پسر نوجوان پازل 1000 تکه

نوجوانی که این کادو را برایش می‌خرید، می‌تواند در اتاق‌خواب خودش و درحالی‌که به آهنگ‌های موردعلاقه‌اش گوش می‌کند، تا مدت‌ها سرگرم ساختن پازل شود. اگر هم بخواهد، می‌تواند میزی در اتاق پذیرایی برای ساختن پازل در نظر بگیرد و به‌این‌صورت سایر اعضای خانواده را همراه خود کند.

۲. ساعت مچی

ایده کادو برای پسر نوجوان ساعت مچی

ساعت مچی مورد مناسب دیگری است که هنگام خرید کادو برای نوجوان پسر می‌توانید در نظر داشته باشید. ساعت مچی تأثیر زیادی بر زیبایی ست‌های مردانه دارد؛ می‌تواند در دورهمی‌ها و مهمانی‌ها، آن را دستش کند. بنابراین از این بابت که هدیه‌تان بدون استفاده گوشه اتاقش بیفتد، جای هیچ نگرانی نخواهید داشت.

۳. نرم‌افزار و کتاب آموزش گیتار؛ ایده خرید کادو برای نوجوان پسر

هدیه مناسب برای پسران نوجوان گیتار

اگر نوجوانی که قصد دارید برایش هدیه بخرید به گیتارزدن یا نواختن هر ساز دیگری علاقه‌مند است و نواختن آن را تمرین می‌کند، می‌توانید با کمی ‌جست‌وجو نرم‌افزارها و کتاب‌های مفیدی پیدا کنید که برای تمرین‌کردن به کارش خواهند آمد.

توپ فوتبال

کادو مناسب برای پسر نوجوان

بیشتر پسرهای نوجوان عاشق فوتبال‌بازی‌کردن هستند. اگر می‌خواهید هدیه‌تان برایش خاطره‌انگیز شود، می‌توانید توپ فوتبالی برایش بخرید که پرچم یا لوگوی تیم موردعلاقه‌اش روی آن حک شده باشد.

۵. پاوربانک؛ ایده خرید کادو برای نوجوان پسر

کادو مناسب برای پسر نوجوان پاوربانک

پاوربانک هم ایده بسیار خوب دیگری است که می‌توانید به‌عنوان کادو برای نوجوان پسر بخرید. پسرهای نوجوان به‌خاطر استفاده زیادی که از تلفن‌های همراه هوشمند دارند، حتما چنین هدیه‌ای به کارشان خواهد آمد و از گرفتن آن خوش‌حال خواهند شد.

۶. اسپیکر بلوتوث ضدآب

کادو مناسب برای پسر نوجوان اسپیکر

تقریبا همه نوجوان‌ها عاشق گوش‌دادن به موسیقی هستند. با استفاده از این اسپیکرها می‌توانند حتی زیر دوش آب هم به آهنگ موردعلاقه‌شان گوش کنند.

۷. عینک آفتابی؛ از بهترین ایده های کادو برای نوجوانان پسر

کادو مناسب قیمت برای پسر نوجوان

اگر قصد خرید کادو برای نوجوان پسر دارید و راجع‌به علاقه‌مندی‌های او اطلاعات چندانی ندارید، می‌توانید یکی از مدل‌های ساده عینک آفتابی را انتخاب کنید (مثل عینک ساده ری‌بن با فریم مربعی‌شکل که تقریبا با هر لباسی می‌شود آن را ست کرد).

۸. ماشین اصلاح صورت/ ریش‌تراش

هدیه مناسب برای پسران نوجوان ریش تراش

پسرهای نوجوان کم‌کم به زمانی نزدیک می‌شوند که باید صورتشان را اصلاح کنند. بنابراین ماشین اصلاح صورت هم ایده بسیار خوبی برای هدیه‌دادن به آنها است. بهتر است یکی از مدل‌های جدیدتر این ماشین‌ها را انتخاب کنید که از پوست صورت در مقابل قرمزشدن و مشکلات پوستی محافظت می‌کنند. به‌این‌ترتیب می‌توانند از آن برای تمرین اصلاح استفاده کنند.

۹. بلوز، پیراهن و تی‌شرت

کادو مناسب برای پسر نوجوان تی شرت

بلوز، پیراهن مجلسی و تی‌شرت هم از انتخاب‌های بسیار خوب کادو برای نوجوان پسر هستند. می‌توانید هنگام خرید، طرح و مدل ساده‌ای را انتخاب کنید که بتواند با سایر لباس‌هایش بپوشد.

۱۰. کره جغرافیایی

ایده کادو برای پسر نوجوان- کره زمین

کره جغرافیایی هم انتخاب خوبی است برای هدیه‌دادن به پسران نوجوانی که به جغرافیا و سفر به نقاط مختلف جهان علاقه‌مندند و با خرید آن، می‌توانید خوش‌حالشان کنید. حتی می‌توانید به آنها پیشنهاد دهید که نقاط موردعلاقه‌شان برای سفرکردن را روی کره علامت بزنند و به‌این‌شکل، الهام‌بخش‌ آنها باشید.

۱۱. هدفون و هندزفری

کادو مناسب برای پسر نوجوان هدفون

هدفون و هندزفری انتخاب مناسب دیگری است برای پسران نوجوانی که زیاد آهنگ گوش می‌کنند. اگر می‌خواهید واقعا آنها را خوش‌حال کنید، می‌توانید یکی از مدل‌های جدیدتر، مثل هدفون AirPods اپل، را انتخاب کنید که کیفیت صدای بسیار خوبی دارد. هدفون‌های بلوتوث هم انتخاب مناسب دیگری هستند.

۱۲. دوربین عکاسی چاپ سریع؛ ایده خرید کادو برای نوجوان پسر

کادو مناسب برای پسر نوجوان دوربین سریع

دوربین عکاسی چاپ سریع هم ایده مناسب خرید کادو برای نوجوان پسر است؛ کادویی که از گرفتن آن بسیار خوش‌حال خواهند شد و با عکس‌برداری و چاپ سریع آن اوقات خوشی را تجربه خواهند کرد.

۱۳. پوستر و استیکر

کادو مناسب برای پسر نوجوان استیکر

پسرهای نوجوان علاقه زیادی به چسباندن پوستر و استیکر به دیوار اتاق‌خوابشان دارند. می‌توانید باتوجه‌به علاقه‌مندی‌های آنها، طرح‌ها و مدل‌های متنوعی پیدا کنید و با خرید این هدیه خوش‌حالشان کنید.

۱۴. تخته دارت

ایده کادو برای پسر نوجوان تخته دارت

مردها هرقدر هم که سنشان بالا برود، بازهم به بازی‌کردن علاقه دارند. پس تخته دارت را هم می‌توانیم به شمار ایده‌های خرید کادو برای نوجوان پسر اضافه کنیم.

۱۵. عینک محافظ چشم

هدیه مناسب برای پسران نوجوان عینک

عینک‌های محافظ چشم مخصوصی که از چشم دربرابر اشعه‌های مضر مانیتورهای کامپیوتر و صفحه‌های نمایش دیگر وسایل الکترونیک محافظت می‌کنند، هدیه بسیار خوبی برای پسران نوجوان هستند؛ به‌ویژه برای پسران نوجوانی که وقت زیادی را صرف بازی های کامپیوتری می‌کنند.

۱۶. کتاب؛ ایده خرید کادو برای نوجوان پسر

کادو ارزان و مناسب برای پسر نوجوان کتاب

کتاب نوجوانان هم کادوی مناسبی برای نوجوان پسر است. با هدیه‌دادن کتاب می‌توانید آنها را به کتابخوانی و مطالعه تشویق کنید و کمک کنید تا اوقات فراغت خود را به بیهودگی نگذرانند. فقط به کمی تحقیق و جست‌وجو نیاز دارید تا موضوعات و کتاب‌های مناسب سنشان را پیدا کنید (رمان‌هایی مثل «سالار مگس‌ها» انتخاب‌های خوبی هستند).

۱۷. فلاسک و قمقمه آب سرد

کادو مناسب برای پسر نوجوان فلاسک

فلاسک و قمقمه آب سرد برای پسران نوجوانی مناسب است که به‌طور منظم به باشگاه ورزشی می‌روند. دراین‌صورت حتما به کارشان خواهد آمد.

۱۸. ابزار چندکاره

ایده کادو برای پسر نوجوان - ابزار همه کاره

اگر پسر نوجوانی که می‌خواهید برایش هدیه بخرید اهل گشت‌وگذار در مناطق بیرون شهر و کوهنوردی است، می‌توانید گوشه‌چشمی هم به خرید ابزارهای چندکاره برای او داشته باشید.

۱۹. عطر و ادکلن

کادو مناسب برای پسر نوجوان ادکلن

عطر و ادکلن هم دیگر کادوی مناسب برای نوجوان پسر است. اگر می‌خواهید کادویتان کمی متفاوت باشد، می‌توانید یکی از مدل‌های عطرهای جیبی را تهیه کنید که می‌شود همه‌جا آنها را همراه داشت و به‌راحتی استفاده کرد.

۲۰. ساک‌دستی

کادو مناسب برای پسر نوجوان کیف باشگاه

ساک‌های دستی استفاده بسیاری دارند و هنگام سفر و گشت‌وگذار، حمل وسایل ضروری را ممکن می‌کنند. بنابراین ساک‌دستی هم مورد دیگری است که می‌توانید به‌عنوان کادو برای نوجوان پسر در نظر داشته باشید.

۲۱. کاور و کیس موبایل

هدیه مناسب برای پسران نوجوان قاب گوشی

برای خرید این مورد بهتر است از مدل موبایل شخص موردنظرتان مطلع باشید. البته کاورها و کیس‌هایی هم هستند که برای بیشتر مدل‌ها کارایی دارند. همچنین اگر بخواهید کادویتان کمی بیشتر جلب‌توجه کند، می‌توانید از انواع کاورها و کیس‌هایی استفاده کنید که چند کاربرد دارند (مثل کاورهایی که جای مخصوصی برای قراردادن کارت اعتباری و پول نقد دارند).

۲۲. کوله‌پشتی

هدیه مناسب برای پسران نوجوان کوله پشتی

کوله‌پشتی یکی از مواردی است که بیشتر مواقع برای پسرهای نوجوان کاربرد دارد. به همین دلیل، به‌احتمال ‌زیاد کوله‌پشتی قبلی‌شان قدیمی شده است و دیگر رنگ‌وروی سابق را ندارد. اگر چنین نباشد هم مطمئن باشد از داشتن یک کوله‌پشتی جدید خوشحال خواهند شد.

۲۳. لامپ نواری ال‌ای‌دی

هدیه مناسب برای پسران نوجوان نوار ال ای دی

لامپ‌های نواری ال‌ای‌دی انتخابی مناسب برای تزیین اتاق‌خواب هستند. می‌توانید چند رنگ مختلف از آنها را خریداری کنید و به پسر نوجوان هدیه بدهید (البته با توضیح این نکته که می‌تواند از آنها برای تزیین اتاق‌خوابش استفاده کند).

۲۴. شارژر بی‌سیم؛ یکی از کاربردی ترین خریدهای کادو برای نوجوانان پسر

هیچ نوجوانی دوست ندارد نیمه‌های شب و هنگام استفاده از موبایل، بنا به ضرورت مجبور به پیداکردن سیم شارژر و استفاده از آن شود، به‌خصوص که این سیم گاهی دست‌وپاگیر می‌شود؛ بنابراین خرید شارژرهای بی‌سیم انتخاب بسیار خوبی برای رفع این مشکل و کمک به آنها است.

۲۵. اسکیت‌بورد؛ ایده خرید کادو برای نوجوان پسر

ایده کادو برای پسر نوجوان اسکیت بورد

اگر کسی که می‌خواهید برایش هدیه بخرید به اسکیت‌سواری علاقه‌مند است، می‌توانید با خرید یکی از انواع مدل‌های اسکیت‌بورد خوش‌حالش کنید.

۲۶. دستبند مردانه؛ از ایده های کادو برای نوجوانان پسر

ایده کادو برای پسر نوجوان دست بند

با انتخاب دستبند مردانه به‌عنوان کادو برای نوجوان پسر می‌توانید خوش‌حالش کنید. فقط باید این نکته را مدنظر داشته باشید که علاقه‌ای به استفاده از این‌دست وسایل زینتی دارد یا خیر.

۲۷. تخته یا حلقه بسکتبال

ایده کادو برای پسر نوجوان بسکتبال

تخته یا حلقه بسکتبال برای پسرهای نوجوانی که به این ورزش علاقه‌مند هستند، انتخاب بسیار خوبی است و حتما از هدیه‌گرفتن اینها خوش‌حال خواهند شد.

۲۸. هودی و سویشرت مردانه

هدیه مناسب برای پسران نوجوان هودی و سویشرت

هرچند حالا دیگر در بیشتر مناطق فصل مناسب برای پوشیدن این لباس‌ها نیست، نمی‌توانیم منکر علاقه پسرهای نوجوان به پوشیدن انواع مدل‌ها و طرح‌های هودی و سویشرت شویم. حتما از گرفتن این هدیه خوش‌حال خواهند شد و هودی و سویشرت را در کمد لباس‌هایشان نگه خواهند داشت تا فصل مناسب برای پوشیدنشان برسد.

۲۹. دوچرخه؛ ایده خرید کادو برای نوجوان پسر

کادو مناسب برای پسر نوجوان دوچرخه

دوچرخه هم یکی از مواردی است که تقریبا هر پسر نوجوانی از هدیه‌گرفتن آن بسیار خوش‌حال خواهد شد. اگر نوجوانی که می‌خواهید برایش هدیه بخرید هنوز به سن مناسب برای کنترل تمامی مدل‌های دوچرخه‌ نرسیده است، بهتر است با کمی جست‌وجو یکی از انواع مدل‌هایی را بخرید که عوض‌کردن دنده و کنترل آنها ساده‌تر است.

۳۰. کفش و اسنیکرز مردانه

کادو مناسب برای پسر نوجوان کتانی

اسنیکرز از مدل‌های محبوب کفش میان پسرهای نوجوان است و حتما از هدیه‌گرفتن آن خوش‌حال خواهند شد.

۳۱. چادر مسافرتی؛ ایده خرید کادو برای نوجوان پسر

ایده کادو برای پسر نوجوان - چادر مسافرتی

اگر نوجوانی که می‌خواهید برایش کادو بخرید به گشت‌وگذار در مناطق بیرون‌شهری و چادرزدن در جنگل و کویر علاقه دارد، می‌توانید برایش یکی از انواع مدل‌های چادرهای مسافرتی را بخرید که به‌سادگی و در مدتی کوتاه باز و متصل می‌شوند.

۳۲. جاکلیدی

کادو ارزان مناسب برای پسر نوجوان جاکلیدی

جاکلیدی مورد مناسب و مقرون‌به‌صرفه‌ای است که می‌توانید آن را هنگام خرید کادو برای نوجوان پسر در نظر داشته باشید. طرح و مدلی انتخاب کنید که برایش جالب باشد یا آنکه یکی از انواع مدل‌های چندکاره جاکلیدی را بخرید و به او هدیه بدهید.

۳۳. شلوار جین؛ از ایده های کادو برای نوجوانان پسر

ایده کادو برای پسر نوجوان- شلوار لی

اگر دوست دارید لباس هدیه بدهید و درباره نوع و مدل لباس موردنظرتان تردید دارید، بهتر است به فکر خرید شلوار جین باشید. شلوارهای جین را تقریبا همه دوست دارند؛ به‌خصوص که می‌توانند آن را با هر لباسی ست کنند.

۳۴. گیتار

هدیه مناسب برای پسران نوجوان گیتار

اگر می‌بینید نوجوانی که می‌خواهید برایش هدیه بخرید مدام در حال تمرین با گیتارش است و پشتکار او را تحسین می‌کنید، می‌توانید گیتاری با کیفیت‌تر برایش بخرید و به‌این‌شکل مشوقش باشید.

کلام آخر

خرید کادو برای نوجوان پسر کار چندان دشواری نیست؛ تنها کافی است کمی راجع‌به شخص موردنظرتان و علاقه‌مندی‌هایش اطلاعات داشته باشید و باتوجه‌به هزینه‌ای که برای این منظور کنار گذاشته‌اید، هدیه مناسب را بخرید. اگر به موسیقی علاقه دارد، می‌توانید تجهیزاتی مثل هدفون یا اسپیکر برایش بخرید و به‌این‌شکل خوش‌حالش کنید. اگر در کلاس‌های هنری مثل ساززدن یا نقاشی شرکت می‌کند، می‌توانید به فکر خرید وسایلی باشید که به پیشرفت او کمک می‌کنند. به‌هرحال هدیه موردنظرتان باید برایش کارایی داشته باشد یا آنکه به پر کردن اوقات فراغتش کمک کند. تنها دراین‌صورت است که خوش‌حال خواهد شد.

لطفا اگر پیشنهاد یا نظری درباره موضوع مطلب دارید، با ما و خوانندگان به اشتراک بگذارید. همچنین اگر ایده جالب دیگری برای خرید کادو برای نوجوان پسر دارید، حتما به شمار موارد مطرح‌شده اضافه کنید.

امتیاز 3.4 (12 مشارکت)
مطالب مرتبط
نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.